Қосымша контакт 1ПК
Арт: AM900099--Қоймада бар

Еденфазалық желілер үшін біліктірілген УЗК-пен автоматты ажыратқыш. Құрылғы электр сызықтарын артық жүктемеден, қысқа тұйықталудан және жерге ағын ағынынан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлері:
Техникалық сипаттамалары:
Құрылғы EN 61009-1:2012 және IEC 61009-1 халықаралық стандарттарына сәйкес келеді, электр сызықтарын қауіпті ағын ағынынан сәтті қорғаудың сәтті қорғауын қамтамасыз етеді. Уақыттыұрынсыз ісін істеу сипаттамасы номиналды дифференциалды ток асып кеткенде сенімді өшіруді қамтамасыз етеді.
Пайдалану шарттары:
Физикалық өлшемдері:
Өндіруші: Schrack, AMPARO сериясы. 1 және 90 бірлік орамалармен жеткізіледі.
| EAN-коды | 9004840594478 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 77,00 мм |
| Ені (нетто) | 36,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 85,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,21 кг |
| Қуатты шығыны | 9,61 W |
| Мин. айналасындағы температура | -25°C |
| Макс. айналасындағы температура | 60°C |
| Стандарт | EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1 |
| УЗК түрі | A (импульстық ағынға сезімді) |
| Ісін істеу түрі | Уақыттыұрынсыз |
| Номиналды сезімталықы IΔn | 30 мА |
| Сипаттамасы | B |
| Полюстері | 1+N |
| Коммутациялау қабілеті | 10 кА |
| Серия | AMPARO |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 шт., 90 шт. |