Қосымша контакт 1ПК
Арт: AM900099--Қоймада бар

Екі полюсты автоматты ажыратқыш және ток ағынына қарсы интегралды қорғаудың орнатылған құрылғысы. Құрылғы электрлік тізбектерді перегрузкадан, қысқа тұйықтаудан және жерге ағынның қауіпті сыр ығындарынан барлық уақытта қорғау үшін арнайтындырылған.
Негіздемелі параметрлер:
Техникалық сипаттамалар:
Кұрылғы адамды электрлік токтың тікелей және ағымды айқын контактіллеуінен қорғау үшін, сондай-ақ желідегі ынамсыз ағымдар кезінде электрондық құрылғыларды зақымдағынан сөндіктен қорғау үшін жұмыс істейді.
| EAN-коды | 9004840018400 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 77,00 мм |
| Ені (нетто) | 36,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 85,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,21 кг |
| Қуат өндіктері | 7,96 W |
| Ішкі температурасының минимумы | -25°C |
| Ішкі температурасының максимумы | 60°C |
| Норма | EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1 |
| Түрі (ток реагирусы) | A (импульстік токқа сезімді) |
| Түрі (өшу)) | Тез іске қосу |
| Номиналды сезімтану IΔn | 30 мА |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | N+1 |
| Коммутатторлық қабілеті | 6 кА |
| Сериясы | AMPARO |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 90 шт. |