
1 / 9
1 / 9
Қосылған УЗО-сі бар автоматты ажыратқыш Schrack өндіргіші AMPARO сериясынан. Құрылғы электр тіндеулерін асыра ток және жердің ағзасына ағындарының ығысуынан бір мезгілде қорғау үшін құрастырылған.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 10 А
- Конфигурация: 3 полюс + нейтраль (3+N)
- Ажыратқыш қабілеті: 6 кА
- УЗО түрі: A — импульстік ығыну ағындарына реакция береді
- Номиналды сезімталдығы (IΔn): 30 мА
- Ажырау сипаттамасы: B (төмен пуск уақыт константасы бар тіндеулер үшін)
- Ажыру жылдамдығы: жедел
Сәйкестік стандарттары: EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура диапазоны: -25°C-тан +60°C-қа дейін
- Қуат шығыны: 6,07 Вт
Габариттер және салмағы:
- Ені: 71 мм
- Биіктігі: 85 мм
- Тереңдігі: 77 мм
- Таза салмақ: 0,42 кг
Орау: 1 дәнеде немесе 45 дәнеде поддонда EAN коды: 9004840666816
| EAN-коды | 9004840666816 |
|---|---|
| Ені нетто | 71,00 мм |
| Биіктігі нетто | 85,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,42 кг |
| Қуат шығыны | 6,07 Вт |
| Айналасындағы ортаның ең төмен температурасы | -25°C |
| Айналасындағы ортаның ең жоғары температурасы | 60°C |
| Норма | EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1 |
| Түрі | A (импульстік ағынға сезімтал) |
| Түрі | Жедел |
| Номиналды сезімталдығы IΔn | 30 мА |
| Сипаттамасы | B |
| Полюс | 3+N |
| Ажыратқыш қабілеті | 6 кА |
| Серия | AMPARO |
| Өндіргіш | Schrack |
| Орау | 1 дәнеде, 45 дәнеде |
- Фото 1: Автоматты ажыратқыш 3+N полюсімен, 10А, 6кА, 30мА, А түрі (қосылған УЗО) (JPG, 368 KB)
- Фото 2: Автоматты ажыратқыш 3+N полюсімен, 10А, 6кА, 30мА, А түрі (қосылған УЗО) (JPG, 329 KB)
- Фото 3: Автоматты ажыратқыш 3+N полюсімен, 10А, 6кА, 30мА, А түрі (қосылған УЗО) (JPG, 389 KB)
- Фото 4: Автоматты ажыратқыш 3+N полюсімен, 10А, 6кА, 30мА, А түрі (қосылған УЗО) (JPG, 359 KB)
- Фото 5: Автоматты ажыратқыш 3+N полюсімен, 10А, 6кА, 30мА, А түрі (қосылған УЗО) (JPG, 422 KB)
- Фото 6: Автоматты ажыратқыш 3+N полюсімен, 10А, 6кА, 30мА, А түрі (қосылған УЗО) (JPG, 332 KB)
- Фото 7: Автоматты ажыратқыш 3+N полюсімен, 10А, 6кА, 30мА, А түрі (қосылған УЗО) (JPG, 402 KB)
- Фото 8: Автоматты ажыратқыш 3+N полюсімен, 10А, 6кА, 30мА, А түрі (қосылған УЗО) (JPG, 352 KB)
- Фото 9: Автоматты ажыратқыш 3+N полюсімен, 10А, 6кА, 30мА, А түрі (қосылған УЗО) (JPG, 401 KB)