
1 / 9
1 / 9
Дифференциалды ток қорғаушысы (УЗО) орнатылған автоматты ажыратқыш электрлік өткізгіш сызықтарын артық ток және жерге ағынудан қорғау үшін арналған. Құрылғы автоматты ажыратқышының және дифференциалды автоматының функцияларын біріктіреді.
Негіздеме параметрлері:
- Номиналды ток: 32 А
- Полюстер саны: 3 фаза + нейтраль (3+N)
- Номиналды сезімталдығы (IΔn): 30 мА
- Іс қимасының түрі: A (синусоидалық және импульстік тұрақты токқа сезімтал)
- Артық ток ажырау сипаттамасы: B (артық токта түндіктеп іс қимасы)
- Коммутациялық қабілеті: 6 кА
- Номиналды кернеу: 230/400 В
Техникалық сипаттамалар:
- Стандарттарға сәйкес келу: EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1
- Қуат шығыны: 16,69 Вт
- Жұмыс температурасының диапазоны: -25°C ден +60°C ға дейін
- Өлшемдер (Б×Е×Т): 85 × 71 × 77 мм
- Салмағы: 0,42 кг
- EAN коды: 9004840666878
Қолданылуы:
Кұрылғы тұрмыстық және өндіскі электрлік желілерде тура және ұйқас контактілерде электр тоғының сокы қаупінен қорғау үшін, сонымен қатар артық ток және қысқа тұйықтау өткізгіштігінен қорғау үшін арналған. DIN-рельске орнату арқылы бөлшек щиттарда орнатуға сәйкес келеді.
Орау: 1 дана немесе 45 дана
| EAN коды | 9004840666878 |
|---|---|
| Ены нетто | 71,00 мм |
| Биіктігі нетто | 85,00 мм |
| Тереңі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,42 кг |
| Қуат шығыны | 16,69 Вт |
| Ортаның ең төменгі температурасы | -25°C |
| Ортаның ең жоғарғы температурасы | 60°C |
| Стандарты | EN 61009-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2016, EN 61009-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61009-1, IEC 61009-2-1 |
| Түрі | A (импульстік ағымға сезімтал) |
| Ажыру түрі | түндіктеп |
| Номиналды сезімталдығы IΔn | 30 мА |
| Сипаттамасы | B |
| Полюсі | 3+N |
| Коммутациялық қабілеті | 6 кА |
| Сериясы | AMPARO |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 45 дана |
- Фото 1: Дифференциалды ток қорғаушысы бар автоматты ажыратқыш B32А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 370 KB)
- Фото 2: Дифференциалды ток қорғаушысы бар автоматты ажыратқыш B32А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 332 KB)
- Фото 3: Дифференциалды ток қорғаушысы бар автоматты ажыратқыш B32А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 414 KB)
- Фото 4: Дифференциалды ток қорғаушысы бар автоматты ажыратқыш B32А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 373 KB)
- Фото 5: Дифференциалды ток қорғаушысы бар автоматты ажыратқыш B32А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 433 KB)
- Фото 6: Дифференциалды ток қорғаушысы бар автоматты ажыратқыш B32А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 339 KB)
- Фото 7: Дифференциалды ток қорғаушысы бар автоматты ажыратқыш B32А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 405 KB)
- Фото 8: Дифференциалды ток қорғаушысы бар автоматты ажыратқыш B32А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 351 KB)
- Фото 9: Дифференциалды ток қорғаушысы бар автоматты ажыратқыш B32А/3+N, 6кА, 30мА, А түрі (JPG, 405 KB)