
1 / 9
1 / 9
Тәуелсіз ажыратқыш 230/400 VAC, AM
Артикул: AM900006--
5 425 ₸
Қоймада бар
Тәуелсіз ажыратқыш электрлік қорғау және басқару аппараттарын қашықтықтан ажыратуға арналған. Құрылғы айналмалы тоқтың 230/400 В кернеуі берілген кезде жұмыс істейді және басқару тізбегіндегі контактыларды сенімді түрде ашады.
Техникалық сипаттамалар:
- Ажыратқыш түрі: жұмыс тоқы ажыратқышы
- Номиналды кернеу: 230/400 В AC
- Электр тұтынуы: 1,00 Вт
- Жұмыс істеу температурасының диапазоны: -35°C-тен +70°C-қа дейін
- Габаритті өлшемдері (Ұз×Ен×Б): 86×27×77 мм
- Масса: 0,15 кг
- Орындалу класы: басқару аппараттарының аксессуарлары
- Сәйкестік стандарты: EN 60947-5-1:2004 + A1:2009
- Өндіруші: Schrack
- Тауар коды (EAN): 9004840844368
Орау нұсқалары: 1 шт., 15 шт., 135 шт.
| EAN-коды | 9004840844368 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 86,00 мм |
| Ені (нетто) | 27,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 77,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,15 кг |
| Қуат шығыны | 1,00 Вт |
| Айналасының ең төмен температурасы | -35°C |
| Айналасының ең жоғары температурасы | 70°C |
| Ажыратқыш | Жұмыс тоқы ажыратқышы |
| Орындалу | Аксессуарлар |
| Норма | EN 60947-5-1:2004 + A1:2009 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 15 шт., 135 шт. |
- Фото 1: Тәуелсіз ажыратқыш 230/400 VAC, AM (JPG, 1.1 MB)
- Фото 2: Тәуелсіз ажыратқыш 230/400 VAC, AM (JPG, 278 KB)
- Фото 3: Тәуелсіз ажыратқыш 230/400 VAC, AM (JPG, 525 KB)
- Фото 4: Тәуелсіз ажыратқыш 230/400 VAC, AM (JPG, 661 KB)
- Фото 5: Тәуелсіз ажыратқыш 230/400 VAC, AM (JPG, 516 KB)
- Фото 6: Тәуелсіз ажыратқыш 230/400 VAC, AM (JPG, 270 KB)
- Фото 7: Тәуелсіз ажыратқыш 230/400 VAC, AM (JPG, 517 KB)
- Фото 8: Тәуелсіз ажыратқыш 230/400 VAC, AM (JPG, 666 KB)
- Фото 9: Тәуелсіз ажыратқыш 230/400 VAC, AM (JPG, 524 KB)