
1 / 9
1 / 9
Минималды кернеу ажыратқышы 230VАС, AM
Артикул: AM900008--
8 760 ₸
Тапсырыспен
Минималды кернеу ажыратқышы электр сілтемесін қоректену кернеуі рұқсат етілген деңгейінің төмен болғанда өшіру үшін арналған. Құрылғы 230V AC кернеуінде іске қосылып, желідегі ыстықсыздықтан жабдықты қорғайды.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 6A
- Коммутациялау қабілеті: 6kA
- Пайдаланатын қуаты: 1,0W
- Іске қосу кернеуі: 230V AC
- Серия түрі: AMPARO, AM6 моделі
Пайдалану ағымдары:
- Температура диапазоны: -35°C-тан +70°C-қа дейін
- Монтаж: DIN-рельске (аксессуар)
Габаритті өлшемдер және салмағы:
- Ұзындығы: 86 мм
- Ені: 27 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Таза салмағы: 0,15 кг
Стандартталау:
Кұрылғы төмен вольттық коммутациялық жабдықтың EN 60947-5-1:2004 + A1:2009 стандартының талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack (Австрия)
| EAN-коды | 9004840844375 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 86,00 мм |
| Ені (нетто) | 27,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 77,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,15 кг |
| Қуат шығыны | 1,00 W |
| Мин. орта температурасы | -35°C |
| Макс. орта температурасы | 70°C |
| Ток күші | 6A |
| Түрі | AM6 |
| Сериясы | AMPARO |
| Коммутациялау қабілеті | 6kA |
| Орындалуы | Аксессуарлар |
| Стандарты | EN 60947-5-1:2004 + A1:2009 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 15 шт., 135 шт. |
- Фото 1: Минималды кернеу ажыратқышы 230VАС, AM (JPG, 1.7 MB)
- Фото 2: Минималды кернеу ажыратқышы 230VАС, AM (JPG, 1.2 MB)
- Фото 3: Минималды кернеу ажыратқышы 230VАС, AM (JPG, 2.2 MB)
- Фото 4: Минималды кернеу ажыратқышы 230VАС, AM (JPG, 2.6 MB)
- Фото 5: Минималды кернеу ажыратқышы 230VАС, AM (JPG, 2.2 MB)
- Фото 6: Минималды кернеу ажыратқышы 230VАС, AM (JPG, 1.1 MB)
- Фото 7: Минималды кернеу ажыратқышы 230VАС, AM (JPG, 1.7 MB)
- Фото 8: Минималды кернеу ажыратқышы 230VАС, AM (JPG, 2.6 MB)
- Фото 9: Минималды кернеу ажыратқышы 230VАС, AM (JPG, 2.2 MB)