
1 / 7
1 / 7
Қорғау ажыратқыш құрылғысы (ОРІ) AMPARO сериясы Schrack, электрлік тізбектерді ағытылу токтарынан және жанама қосылуынан қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 25 A
- Іске қосу тогы (IΔn): 300 мА
- Іске қосу түрі: АС (синусоидты ауыспалы ағынға сезімтал)
- Коммутациялық қабілеттілік: 10 кА
- Конфигурация: 4-полюсты (N+3) — үш фазалы желіге нейтральмен
- Іске қосу уақыты: ықпалсыз (орнату ағынына жеткенде лездік ажыратылу)
Техникалық сипаттамалары:
- Қуат сыршы: 3,50 W
- Жұмыс температурасының диапазоны: −25°C ден +60°C ге дейін
- Габариттік өлшемдері: 49,5 × 72 × 84 мм
- Массасы: 0,37 кг
Нормативтік база: AS/NZS 61008.1, EN 61008-1:2012 өзгерістерімен A1, A2, A11, A12; EN 61008-2-1:1994 + A11:1998; IEC 61008-1, IEC 61008-2-1
Орау: бірлік түрінде немесе 45 дана кратты түрінде жеткізіледі (EAN 9004840023558)
| EAN-коды | 9004840023558 |
|---|---|
| Ұзындығы (таза) | 49,50 мм |
| Ені (таза) | 72,00 мм |
| Биіктігі (таза) | 84,00 мм |
| Салмағы (таза) | 0,37 кг |
| Қуат сыршысы | 3,50 W |
| Мин. айналасындағы температурасы | -25°C |
| Макс. айналасындағы температурасы | 60°C |
| Түрі | АС (ауыспалы ағынға сезімтал) |
| Түрі | ықпалсыз |
| Номиналды ток | 25 A |
| Ток күші | 25 A |
| Іске қосу тогы | 300 мА |
| Номиналды сезімтамдық IΔn | 300 мА |
| Полюсі | N+3 |
| Коммутациялық қабілеттілік | 10 кА |
| Норм | AS/NZS 61008.1, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61008-1, IEC 61008-2-1 |
| Сериясы | AMPARO |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 45 дана |
- Фото 1: ОРІ 25А/4, 10кА, 300мА, АС түрі (JPG, 2.9 MB)
- Фото 2: ОРІ 25А/4, 10кА, 300мА, АС түрі (JPG, 3.2 MB)
- Фото 3: ОРІ 25А/4, 10кА, 300мА, АС түрі (JPG, 2.8 MB)
- Фото 4: ОРІ 25А/4, 10кА, 300мА, АС түрі (JPG, 2.7 MB)
- Фото 5: ОРІ 25А/4, 10кА, 300мА, АС түрі (JPG, 2.7 MB)
- Фото 6: ОРІ 25А/4, 10кА, 300мА, АС түрі (JPG, 3.3 MB)
- Фото 7: ОРІ 25А/4, 10кА, 300мА, АС түрі (JPG, 2.9 MB)