
Қорғау ажыратқыш құрылғысы (ӘҚ) 40А/4 өндіктелген сезімталдығы бар, ауыспалы ток сызықтарын жерге ағуы және электрлік ток соққысына қарсы қорғау үшін арналған.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 40 А
- Істеу тока (сезімталдық): 100 мА
- Ағытпалау қабілеті: 10 кА
- Конфигурация: 4-полюстік (N+3) орындалуы
- Түрі: AC — ауыспалы синусоидалды ток ағуына қаралғанда істейді
- Істеу сипаттамасы: өндіктелмеген (орнату үндемесінен асып кетсе лезде істейді)
Механикалық және пайдалану параметрлері:
- Габариттері (ЕНҚ): 72 × 84 × 49,5 мм
- Массасы: 0,37 кг
- Таратылатын қуаты: 17,25 Вт
- Істеу температурасының ауқымы: −25...+60 °C
Стандарттарға сәйкестігі: AS/NZS 61008.1, EN 61008-1:2012 (толықтырушыларымен A1:2014, A2:2014, A11:2015, A12:2017), EN 61008-2-1:1994 (толықтырушысымен A11:1998), IEC 61008-1, IEC 61008-2-1
Өндіруші: Schrack (AMPARO сериясы)
Орау: 1 дн. немесе 45 дн.
ӘҚ 4-модульдік жүйенің ішінде орналасқан бөлу шкафтарына орнату үшін арналған және импульстік кедергілерге жоғары өндіктелмеген сізгіліктерге сәйкес топтық сызықтардың таңдамалы қорғауын қамтамасыз етеді.
| EAN коды | 9004840023497 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 49,50 мм |
| Ені (нетто) | 72,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 84,00 мм |
| Массасы (нетто) | 0,37 кг |
| Қуат жоғалтуы | 17,25 Вт |
| Ең төмен орта температурасы | -25 °C |
| Ең жоғары орта температурасы | 60 °C |
| Түрі | AC (ауыспалы ток үшін сезімтал) |
| Істеу түрі | Өндіктелмеген |
| Номиналды ток | 40 А |
| Ток құрамасы | 40 А |
| Істеу тока | 100 мА |
| Номиналды сезімталдық IΔn | 100 мА |
| Полюс | N+3 |
| Ағытпалау қабілеті | 10 кА |
| Норма | AS/NZS 61008.1, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61008-1, IEC 61008-2-1 |
| Сериясы | AMPARO |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дн., 45 дн. |