
ӘҚҚ 40A/2, 10kA, 30mA, АС түрі — Schrack өндіктеген AMPARO сериясының екі полюсті қорғау сөндіру құрылғысы.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 40A
- Іске қосу тогы (IΔn): 30mA
- Коммутациялық қабілеті: 10kA
- Сезімталдық түрі: AC (айнымалы ток)
- Конфигурация: N+1 (нейтральді екі полюсті)
- Іске қосу уақыты: ойсалмай
Физикалық параметрлер:
- Өлшемдері: 49,5 × 36,0 × 84,0 мм (Ұ × Е × В)
- Таза салмағы: 0,21 кг
- Қуат шығыны: 9,2 W
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура ауқымы: −25 ден +60°C дейін
Нормативтік база:
AS/NZS 61008.1, EN 61008-1:2012 (өзгерістері A1:2014, A2:2014, A11:2015, A12:2017), EN 61008-2-1:1994 (өзгеріс A11:1998), IEC 61008-1, IEC 61008-2-1 талаптарына сәйкес келеді.
Орау: 1 дана немесе 90 данасы орауда.
EAN: 9004840023374
| EAN-коды | 9004840023374 |
|---|---|
| Ұзындығы (таза) | 49,50 мм |
| Ені (таза) | 36,00 мм |
| Биіктігі (таза) | 84,00 мм |
| Таза салмағы | 0,21 кг |
| Қуат шығыны | 9,20 W |
| Айналасындағы ортаның минимум температурасы | -25°C |
| Айналасындағы ортаның максимум температурасы | 60°C |
| Түрі | AC (айнымалы тоққа сезімтал) |
| Түрі | ойсалмай |
| Номиналды ток | 40A |
| Ток күші | 40A |
| Іске қосу тогы | 30mA |
| Номиналды сезімталдық IΔn | 30mA |
| Полюс | N+1 |
| Коммутациялық қабілеті | 10kA |
| Норма | AS/NZS 61008.1, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998, IEC 61008-1, IEC 61008-2-1 |
| Сериясы | AMPARO |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 90 дана |