
AMPARO модульды шамдығы, жасыл 230VAC
Артикул: AZ106800--
2 438 ₸
Қоймада бар
AMPARO модульды жарық сигнализаторы айнымалы ток электрлік желілерінде сигнализация және бақылау үшін арналған. Компактты датчигі жарық көрсеткішімен 230В AC номиналды кернеуінде жұмыс істейді және төмен энергия тұтынуымен ерекшеленеді 4,60W. Құрылғы қоршеген ортаның температура диапазонындағы -5°C ден +65°C дейін сенімді түрде жұмыс істейді, бұл оны әртүрлі климаттық жағдайларда универсальды қолдануды қамтамасыз етеді. Модуль компактты өлшемдеріне ие (86 × 18 × 71 мм) және салмағы 0,05 кг, бұл стандартты электр щиттері мен басқару панельдеріне орнатуды жеңілдетеді. Schrack өндірушісі өндірісінің жоғары сапасы мен сенімділігін кепілдендіреді.
| EAN коды | 9004840105902 |
|---|---|
| Нетто ұзындығы | 86,00 мм |
| Нетто ені | 18,00 мм |
| Нетто биіктігі | 71,00 мм |
| Нетто салмағы | 0,05 кг |
| Қуат шығыны | 4,60 W |
| Мин. қоршеген ортасының температурасы | -5°C |
| Макс. қоршеген ортасының температурасы | 65°C |
| Функциясы | Жарық индикаторы |
| Сериясы | AMPARO |
| Орындалуы | Светодиодты датчигі |
| Номиналды кернеуі | 230В пер. ток |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындалуы | 1 дана, 12 дана, 180 дана |