
AMPARO модульды жарық диоды, көк 230VAC
Артикул: AZ106803--
2 438 ₸
Қоймада бар
AMPARO модульды жарық диоды индикаторы айнымалы ток электр тізбектеріндегі визуальды сигналдау үшін арналған. Көк түстегі жарық диоды номиналды 230В айнымалы тока кернеуінде жұмыс істейді және жабдықтың күй-жайының сенімді индикациясын қамтамасыз етеді.
Техникалық параметрлері:
- Номиналды кернеу: 230В айнымалы тока
- Қуат тұтынуы: 4,60W
- Жарықтау түсі: көк
- Функциясы: жарық индикаторы
- Орындалуы: жарық диоды сенсоры
- Өндіруші: Schrack
- Сериясы: AMPARO
Физикалық сипаттамалары:
- Ұзындығы: 86,00 мм
- Ені: 18,00 мм
- Биіктігі: 71,00 мм
- Таза салмағы: 0,05 кг
- EAN коды: 9004840105940
Пайдалану жағдайлары:
- Айналасының температурасы: -5°C-тен +65°C-ге дейін
Орау нұсқалары: 1 шт., 12 шт., 180 шт.
| EAN коды | 9004840105940 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 86,00 мм |
| Ені нетто | 18,00 мм |
| Биіктігі нетто | 71,00 мм |
| Таза салмағы | 0,05 кг |
| Қуат шығыны | 4,60 Вт |
| Айналасының ең төмен температурасы | -5°C |
| Айналасының ең жоғары температурасы | 65°C |
| Функциясы | Жарық индикаторы |
| Сериясы | AMPARO |
| Орындалуы | Жарық диоды сенсоры |
| Номиналды кернеу | 230В айнымалы тока |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 12 шт., 180 шт. |