
1 / 3
1 / 3
Жүктеу ажыратқышы – үш фазалы желілердегі 100 А номиналды ток арқылы электрлік тізбектерді коммутациялау және қорғау үшін арналған құрылғы. Schrack өндіруші компаниясының AMPARO сериясына қарайтын бөлек ажыратқыш негіздегі оқшау ажыратқышы болып орындалған.
Техникалық сипаттамалар:
- Номиналды ток: 100 A
- Полюстің саны: 3
- Қуат шығыны: 30 W
- Жұмыс істеу температурасының диапазоны: -25°C-тан +55°C-қа дейін
- Орындау түрі: Оқшау ажыратқышы негіздегі бөлек ажыратқыш
Габаритты өлшемдері (таза):
- Ұзындығы: 75 мм
- Ені: 54 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Салмағы: 0,25 кг
Орау нұсқасы: 1, 4 және 60 дана комплектері бар.
| EAN-коды | 9004840023992 |
|---|---|
| Ұзындығы (таза) | 75 мм |
| Ені (таза) | 54 мм |
| Биіктігі (таза) | 77 мм |
| Салмағы (таза) | 0,25 кг |
| Қуат шығыны | 30 W |
| Ең төменгі температура | -25°C |
| Ең жоғарғы температура | 55°C |
| Орындау түрі | Оқшау ажыратқышы негіздегі бөлек ажыратқыш |
| Полюс | 3 |
| Серия | AMPARO |
| Ток күші | 100 A |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 4 дана, 60 дана |