
1 / 2
1 / 2
Жүктеме ажыратқышы электр тізбектерінің коммутациясы және қорғалуы үшін арналған. Құрылғы негізгі жүктеме ажыратқышы режімінде жұмыс істейді және оқшау функциясын қамтамасыз етеді, жүк астында тізбектің қауіпсіз өшіруін қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлер:
- Номиналды ток: 125 А
- Полюстер саны: 2
- Жұмыс температурасының диапазоны: −25 °C-тен +55 °C-ге дейін
- Рассеялатын қуат: 30 Вт
Өлшемдер және салмақ:
- Ұзындық: 75 мм
- Ені: 36 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Таза салмағы: 0,17 кг
AMPARO сериялы ажыратқыш ықшам құрылымы және сенімді конструкциясымен ерекшеленеді, өндіктіктік щиттерге және басқару панельдеріне салуға қолайлы. EAN-коды: 9004840024029.
| EAN-коды | 9004840024029 |
|---|---|
| Ұзындық (нетто) | 75,00 мм |
| Ені (нетто) | 36,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 77,00 мм |
| Салмақ (нетто) | 0,17 кг |
| Рассеялатын қуат | 30,00 Вт |
| Мин. айналасындағы температура | −25 °C |
| Макс. айналасындағы температура | 55 °C |
| Орындалуы | Оқшау Ажыратқышы негізгі жүктеме |
| Полюс | 2 |
| Серия | AMPARO |
| Ток күші | 125 А |
| Орындау | 1 шт., 90 шт. |