
1 / 6
1 / 6
AMPARO жүктеме ажыратқышы электрлік тізбектерді коммутациялау және ажыратуға арналған құрылғы болып табылады. Бір полюсты орындалуы және номиналды ток 32 А барлық ағымдағы желілерде сенімді жүктеме басқарысын қамтамасыз етеді.
Негіздік сипаттамалары:
- Номиналды ток: 32 А
- Полюс саны: 1
- Конструкция: Изолятор-ажыратқыш негіздік жүктеме
- Өндіруші: Schrack
- Сериясы: AMPARO
Техникалық параметрлер:
- Қуат шығыны: 3 Вт
- Жұмыс температурасының ауқымы: -25°C ден +55°C дейін
- Габаритті өлшемдер (тор): 75 × 18 × 77 мм
- Массасы: 0,09 кг
- EAN-коды: 9004840023855
Орау нұсқалары: 1 дана, 12 дана, 180 дана.
Осы құрылғы өндіктіктің құрамын сенімді басқару және ажыратуға қойылатын талаптарымен электротехникалық системаларда пайдалануға арналған.
| EAN-коды | 9004840023855 |
|---|---|
| Ұзындығы нетто | 75,00 мм |
| Ені нетто | 18,00 мм |
| Биіктігі нетто | 77,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,09 кг |
| Қуат шығыны | 3,00 Вт |
| Мин. ортасының температурасы | -25°C |
| Макс. ортасының температурасы | 55°C |
| Орындалуы | Изолятор ажыратқыш негіздік жүктеме |
| Полюс | 1 |
| Сериясы | AMPARO |
| Ток күші | 32 А |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 12 дана, 180 дана |