
1 / 6
1 / 6
Жүктеме ажырағышы 660 В-қа дейінгі кернеуде 63 А номиналды токпен электрлі схемаларды коммутациялау үшін арналған. Екі полюстік исполнение жүктеменің екі полюсін бір уақытта ажырата алады.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 63 А
- Полюстер саны: 2
- Исполнение түрі: Негізгі жүктеме ажырағышының оқшаулағышы
- Сериясы: AMPARO
- Өндіруші: Schrack
- Қуат шығыны: 14 W
- Жұмыс температура диапазоны: -25°C-тан +55°C-қа дейін
Өлшемдері және салмағы:
- Ұзындығы: 75 мм
- Ені: 36 мм
- Биіктігі: 77 мм
- Таза салмағы: 0,17 кг
EAN коды: 9004840023909
Орауындарының нұсқалары: 1 шт., 6 шт., 90 шт.
| EAN коды | 9004840023909 |
|---|---|
| Ұзындығы (таза) | 75,00 мм |
| Ені (таза) | 36,00 мм |
| Биіктігі (таза) | 77,00 мм |
| Салмағы (таза) | 0,17 кг |
| Қуат шығыны | 14,00 W |
| Мин. айналасындағы ортаның температурасы | -25°C |
| Макс. айналасындағы ортаның температурасы | 55°C |
| Исполнение | Оқшаулағыш ажырағыш негізгі жүктеме |
| Полюстер | 2 |
| Сериясы | AMPARO |
| Ток күші | 63 A |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 6 шт., 90 шт. |