
Құрылық қосалқы ажыратқыш (ӘҚҚ/ОДҚ) 4-полюсты, номиналды ток 40А және дифференциалды ток шамасы 300mA болатын, AC түрінің (айнымалы синусоидты ағымсыздық ағынына сезімтал).
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 40A
- Іске қосу тогы (IΔn): 300mA
- Коммутациялық қабілеттіліктілік (ажыратқыш қабілеті): 10kA
- Полюстер саны: 4
- Іске қосу түрі: пайдалану уақытысыз
- Жұмыс істейтін температура диапазоны: -25°C-тен +60°C-ке дейін
- Қуат шығыны: 8,40W
Габариттері және салмағы:
- Ені: 70mm
- Биіктігі: 80mm
- Тереңдігі: 71mm
- Таза салмағы: 0,32kg
Стандарттарға сәйкестігі:
ӘҚҚ EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998 талаптарына сәйкес құрастырылған және жасалған.
Қолданылуы:
Орнатқы электрлік сызықтарын ағымсыздық ағындарынан қорғау және тікелей контактте электр тоғының соқтығында адамдарды қорғау қосымша қамсыздандыру үшін арналған. Электрлік құрылғыларының ішінде және таралау панельдерінде орнатылады. Өндіруші: Schrack (BC серіесі).
| EAN-коды | 9004840393576 |
|---|---|
| Ені нетто | 70,00mm |
| Биіктігі нетто | 80,00mm |
| Тереңдігі нетто | 71,00mm |
| Салмағы нетто | 0,32kg |
| Қуат шығыны | 8,40W |
| Аймақтың мин. температурасы | -25°C |
| Аймақтың макс. температурасы | 60°C |
| Түрі | AC (айнымалы ағынға сезімтал) |
| Түрі | пайдалану уақытысыз |
| Номиналды ток | 25A |
| Ток күші | 40A |
| Іске қосу тогы | 300mA |
| Номиналды сезімталдық IΔn | 300mA |
| Полюс | 4 |
| Коммутациялық қабілеттіліктілік | 10kA |
| Норма | EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998 |
| Серіесі | BC |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 шт., 30 шт. |