
2CO/4A қосымша контакты, ВМ үшін
Артикул: BD900022--
7 400 ₸
Қоймада бар
2CO/4A қосымша контакты Schrack өндіруші ВС және PRIORI сериялық модульдік контакторлар мен реле функционалдығын кеңейту үшін арналған. Контакт басқару және сигнализация құрылғылары аралық ағымды коммутация қиындығын номиналды ток 4A ішінде қамтамасыз етеді.
Техникалық параметрлері:
- Контактының конфигурациясы: 2CO (2 айырмалау контакты)
- Номиналды ток: 4A
- Қуат шығыны: 0,50W
- Жұмыс температурасының аралығы: -25°C ден +60°C дейін
- Сыртқы өлшемдері (ДхВхШ): 70 × 80 × 8,90 мм
- Массасы: 0,05 кг
Стандарттарға сәйкестік:
Бұл өндіріс келесі талаптарына сәйкес:
- EN 60947-1:2007 + A1:2011 + A1:2014
- EN 60947-5-1:2004 + A1:2009
- EN 63000:2018
Жеткізу нұсқалары: 1 дана., 10 дана., 100 дана.
EAN-коды: 9004840201888
| EAN-коды | 9004840201888 |
|---|---|
| Ені нетто | 8,90 мм |
| Биіктігі нетто | 80,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 70,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,05 кг |
| Қуат шығыны | 0,50 W |
| Окружающей ортасының ең төмен температурасы | -25°C |
| Окружающей ортасының ең жоғары температурасы | 60°C |
| Ток күші | 4 A |
| Норма | EN 60947-1:2007 + A1:2011 + A1:2014, EN 60947-5-1:2004 + A1:2009, EN 63000:2018 |
| Қосымша бөлік | Көмекші контакт |
| Сериясы | BC, PRIORI |
| Өндіруші | Schrack |
| Қаптамасы | 1 дана, 10 дана, 100 дана |