
1 / 9
1 / 9
Номиналды ағым 80 А және ынамдау ағымы 30 мА болатын төрт полюстік қосамдық корпус (ӘҚҚ). Электр тока тартылуы кезінде тікелей және жанама байланысқа қарсы электр шынжыр қорғауы, сондай-ақ ағымның ағып кетуінен қорғау үшін арналған.
Техникалық параметрлері:
- Номиналды ағым: 80 А
- Ынамдау ағымы (сезімталдығы): 30 мА
- Коммутациялық қабілеті: 10 кА
- Түрі: А (импульстік синусоидалық және импульстік тұрақты қалдық дифференциалды ағымға сезімтал)
- Полюс саны: 4 (үш фазалы + нейтраль)
- Ынамдау уақыты: ешбір кідірістесіз
- Қуат шығыны: 11,40 Вт
Пайдалану шарттары:
- Айналадағы ортаның температура ауқымы: -25°C ден +60°C қа дейін
Конструкциялық сипаттамалары:
- Модульдің ені: 70 мм
- Модульдің биіктігі: 80 мм
- Модульдің тереңдігі: 71 мм
- Таза салмағы: 0,32 кг
Нормативтік негіз:
Әрежел EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998 еуропалық стандарттарына сәйкес әзірленген.
Өндіруші: Schrack, BC сериясы
Орау: 1 дм. немесе 30 дм.
| EAN-код | 9004840422887 |
|---|---|
| Ені нетто | 70,00 мм |
| Биіктігі нетто | 80,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 71,00 мм |
| Таза салмағы | 0,32 кг |
| Қуат шығыны | 11,40 Вт |
| Айналадағы орта температурасының минимумы | -25°C |
| Айналадағы орта температурасының максимумы | 60°C |
| Түрі | А (импульстік ағымға сезімтал) |
| Түрі | ешбір кідірістесіз |
| Номиналды ағым | 80 А |
| Ағым күші | 80 А |
| Ынамдау ағымы | 30 мА |
| Номиналды сезімталдық IΔn | 30 мА |
| Полюс | 4 |
| Коммутациялық қабілеті | 10 кА |
| Норма | EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998 |
| Сериясы | BC |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дм., 30 дм. |
- Фото 1: ӘҚҚ 80А/4, 10кА, 30мА, А түрі (JPG, 3.8 MB)
- Фото 2: ӘҚҚ 80А/4, 10кА, 30мА, А түрі (JPG, 2.6 MB)
- Фото 3: ӘҚҚ 80А/4, 10кА, 30мА, А түрі (JPG, 3.3 MB)
- Фото 4: ӘҚҚ 80А/4, 10кА, 30мА, А түрі (JPG, 2.9 MB)
- Фото 5: ӘҚҚ 80А/4, 10кА, 30мА, А түрі (JPG, 3.1 MB)
- Фото 6: ӘҚҚ 80А/4, 10кА, 30мА, А түрі (JPG, 2.6 MB)
- Фото 7: ӘҚҚ 80А/4, 10кА, 30мА, А түрі (JPG, 3.2 MB)
- Фото 8: ӘҚҚ 80А/4, 10кА, 30мА, А түрі (JPG, 2.8 MB)
- Фото 9: ӘҚҚ 80А/4, 10кА, 30мА, А түрі (JPG, 3.1 MB)