
Төрт полюсті дифференциалдық ток құрылғысы (ДТҚ/ВДТ) электр тораптарын топырақ ағынына қарсы және ұйытсыз пайда болу қауіпінен қорғау үшін арналған. Дифференциалдық ток 30 мА болғанда қауіпсіз ажыратуды қамтамасыз етеді, номиналды ток — 40 А, коммутациялық қабілеті — 6 кА.
Негізгі сипаттамалары:
- Сұрақ түрі: AC (синусоидалық ауыспалы дифференциалдық токтарға сезімтал)
- Жылдамдығы: уставканы асуы кезінде лезде ажырату
- Конструкциясы: үш фазалық желі үшін төрт полюсті орындалуы нейтральмен
- Номиналды сезімтамдығы IΔn: 30 мА
- Номиналды ток: 40 А
- Ажырату қабілеті: 6 кА
Пайдалану шарттары:
- Жұмыс істеу температурасының ауқымы: -25°C дейін +60°C
- Белсенді қуат шығыны: 9,60 W (номиналды ток кезінде)
- Габаритті өлшемдері (таза): 70 × 80 × 71 мм
- Салмасы: 0,32 кг
Нормативтік база: EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 стандарттарына сәйкес келеді ағымды түзетулермен (A1:2014, A2:2014, A11:2015, A12:2017), EN 61008-2-1:1994 + A11:1998.
| EAN-коды | 9004840394191 |
|---|---|
| Ені (таза) | 70,00 мм |
| Биіктігі (таза) | 80,00 мм |
| Тереңдігі (таза) | 71,00 мм |
| Салмасы (таза) | 0,32 кг |
| Қуат шығыны | 9,60 Вт |
| Орта температурасының минимумы | -25°C |
| Орта температурасының максимумы | 60°C |
| Түрі | AC (ауыспалы токқа сезімтал) |
| Сұрақ түрі | лезде |
| Номиналды ток | 40 А |
| Ток күші | 40 А |
| Сұрақ тогы | 30 мА |
| Номиналды сезімтамдығы IΔn | 30 мА |
| Полюс | 4 |
| Коммутациялық қабілеті | 6 кА |
| Норма | EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998 |
| Сериясы | BC |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 30 шт. |