
АДК (БДТ) 40A/2, 300mA, тип AC, 6kA — ағымдарының ағынтықтарынан қорғау үшін B сериясының екі полюсті қорғау аппараты.
Негізгі сипаттамалары:
- Номиналды ток: 40A
- Ажырауындағы ток (IΔn): 300mA
- Іске қосу түрі: AC (синусоидальды айнымалы ағымдарының ағынтығына сезімтал)
- Ажырау сипаты: аялаусыз (лездік)
- Полюстер саны: 2
- Коммутациялық қабілеті: 6kA
- Сериясы: BC
Техникалық параметрлері:
- Қуат шығыны: 5,40W
- Істей түстеген температура ауқымы: -25°C ден +60°C дейін
- Габаритты өлшемдері: 35 мм (ені) × 80 мм (биіктігі) × 71 мм (тереңдігі)
- Салмағы: 0,22 кг
Нормативтік құжаттар: EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998
Өндіргені: Schrack
Орау: 1 дана, 60 дана
EAN-коды: 9004840394078
Аппарат бөлінген барлау щиттеріне орнату үшін ықпал етіп және бөлінген ағымдарының сақтандыруына қорайтын электр сызықтарын ажыратушы бөлінген ағымдарының ағынтығынан немесе электр өткізгіш бөлінгіштерге тиген кезде пайда болатын қатерлі ағынтық ағымдарынан сенімді қорғауды қамтамасыз етеді.
| EAN-коды | 9004840394078 |
|---|---|
| Ені нетто | 35,00мм |
| Биіктігі нетто | 80,00мм |
| Тереңдігі нетто | 71,00мм |
| Салмағы нетто | 0,22кг |
| Қуат шығыны | 5,40W |
| Мин. айналадағы ортадағы температурасы | -25°C |
| Макс. айналадағы ортадағы температурасы | 60°C |
| Түрі | AC (айнымалы ағынға сезімтал) |
| Түрі | аялаусыз |
| Номиналды ток | 40A |
| Ток күші | 40A |
| Іске қосу ағымы | 300mA |
| Номиналды сезімталық IΔn | 300mA |
| Полюс | 2 |
| Коммутациялық қабілеті | 6kA |
| Норма | EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998 |
| Сериясы | BC |
| Өндіргені | Schrack |
| Орау | 1 дана, 60 дана |