
Қорғау және ажырату құрылғысы (ҚҚҚ) номиналды ағымы 63А болып келген, ажырау орнатуы 300мА болып келген, электр сызықтарын тікелей және ілік контактінен электр тоғы сәулелігінен қорғау үшін арналған. Аппарат болмау ағымындағы ағымға төрт (АС түрі) әсер етеді, уақыт кідіресінсіз ажырау арқылы қызмет етеді (уақыт кідіресінсіз), адам мен құрылғыларды сенімді түрде қорғайды.
Техникалық параметрлері:
- Номиналды ағымы: 63А
- Ажырау ағымы (IΔn): 300мА
- Ажырау түрі: АС (болмау ағымына сезімтал)
- Ажырау сипаты: уақыт кідіресінсіз
- Полюстар саны: 2
- Коммутациялық қабілеті: 6кА
- Жұмыс температурасы ауқымы: -25°C дан +60°C ға дейін
- Қуат шығыны: 7,20W
Габаритті өлшемдер және салмасы:
- Ені: 35мм
- Биіктігі: 80мм
- Тереңдігі: 71мм
- Таза салмасы: 0,22кг
Нормативтік база: EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 А1:2014, А2:2014, А11:2015, А12:2017 түзетулерімен, EN 61008-2-1:1994 А11:1998 түзетулерімен
Өндіруші: Schrack, BC серия
EAN коды: 9004840394115
Орындау нұсқалары: 1 дана, 60 дана
| EAN коды | 9004840394115 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 35,00мм |
| Биіктігі (нетто) | 80,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 71,00мм |
| Таза салмасы | 0,22кг |
| Қуат шығыны | 7,20W |
| Айналасындағы ортаның минималды температурасы | -25°C |
| Айналасындағы ортаның максималды температурасы | 60°C |
| Түрі | AC (ауысу ағымына сезімтал) |
| Түрі | уақыт кідіресінсіз |
| Номиналды ағымы | 63A |
| Ағымның күші | 63A |
| Ажырау ағымы | 300mA |
| Номиналды сезімтілік IΔn | 300mA |
| Полюс | 2 |
| Коммутациялық қабілеті | 6kA |
| Норма | EN 50581:2012, EN 61008-1:2012 + A1:2014 + A2:2014 + A11:2015 + A12:2017, EN 61008-2-1:1994 + A11:1998 |
| Серия | BC |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 1 дана, 60 дана |