
Бүйін көмекші контакты 1НО+1НЗ BE5/BE6
Артикул: BE072896--
4 923 ₸
Тапсырыспен
Бүйін көмекші контакты BE5/BE6 сериясының коммутациялық аппараттары үшін. Басты коммутациялық аппаратты көмекші басқару шынжырларын қосу арқылы функционалдығын кеңейту мақсатында ойластырылған.
Құрылысы және орындалуы:
- Конфигурация: 1 жабатын контакты (1НО) + 1 ашатын контакты (1НЗ) бір корпусында
- Басты коммутациялық аппаратқа бүйін бекіту
- Ықшам өлшем: ені 9 мм, биіктігі 90 мм, тереңдігі 76 мм
- Салмағы: 0,03 кг
Электрлік сипаттамалары:
- Ток диапазондары: 0,10–0,40 A; 0,40–2,5 A; 2,5–16 A; 16–32 A; 24–40 A; 40–63 A
- Қысқа тұйын қуатының есептік мәні: 100 kA (0,10–0,40 A диапазоны үшін); 16 kA (0,40–2,5 A диапазоны үшін); 50 kA (жоғарырақ диапазондар үшін)
- Жұмыс температуралық диапазоны: –25°C-тен +60°C-қа дейін
Қолданылуы: Сигнализация, блокировка, қорғау және бақылау шынжырларын басқару үшін электрснабжение және автоматтандыру жүйелерінің құрамында қолданылады. Schrack өндіруші болып табылатын BE5/BE6 контакторлары және пускателерімен сәйкес.
Орауы және жеткізілуі:
- Бірлік жеткізу: 1 шт.
- Паллетке орау: 280 шт., 5600 шт.
- EAN коды: 9004840256550
| EAN коды | 9004840256550 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 9,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 90,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 76,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,03 кг |
| Ең төменгі айналасындағы температура | –25°C |
| Ең жоғары айналасындағы температура | 60°C |
| Ток диапазоны | 0,10–0,40 A; 0,40–2,5 A; 2,5–16 A; 16–32 A; 24–40 A; 40–63 A |
| Қысқа тұйын қуатының есептік мәні | 100 kA; 16 kA; 50 kA |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Өлшемі | BE5/BE6 |
| Аксессуарлар | Көмекші контакты |
| Көмекші контактылар | 1 жабатын контакты + 1 ашатын контакты бүйінде |
| Өндіруші | Schrack |
| Орауы | 1 шт., 280 шт., 5600 шт. |