
Көмекші контакт, фронтальды 1НО+1НЗ BE5/BE6
Артикул: BE082882--
5 555 ₸
Қоймада бар
BE5/BE6 сериясының электромагниттік құрылғыларына арналған фронтальды монтажды көмекші контакт. Контакт жүйесі бір ұстамалы контактысы (1НО) және бір босатамалы контактысы (1НЗ) бөлектерінен құралып, басқару сызықтарының сенімді коммутациясын қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалар:
- Контактердің конфигурациясы: 1 ұстамалы + 1 босатамалы контакт
- Номиналды ток диапазондары: 0,10–0,40 A, 0,40–2,5 A, 2,5–16 A, 16–32 A, 24–40 A, 40–63 A
- Қысқа тұйықталудың есептелген қуаты: ток диапазонына байланысты 100 kA, 16 kA, 50 kA
- Жұмыс істеу температура диапазоны: –25°C-тан +60°C-қа дейін
- Габаритті өлшемдері: 76 × 70 × 68 мм
- Салмағы: 0,02 кг
- Монтаж түрі: Фронтальды
- Сәйкестігі: BE5/BE6
- Өндіруші: Schrack
- EAN коды: 9004840256574
Көмекші контакт негізгі контактты блоктарының функционалдығын кеңейту үшін, электр схемаларында басқару және сигналдау мүмкіндіктерінің қосымшасын қамтамасыз ету үшін ойластырылған. Өнім 1, 350 немесе 7000 бөлек мөлшерінде орналастырылған түрінде жеткізіледі.
| EAN коды | 9004840256574 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 76,00 мм |
| Ені (нетто) | 70,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 68,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,02 кг |
| Ең төмен орта температура | -25°C |
| Ең жоғары орта температура | 60°C |
| Ток диапазоны | 0,10-0,40 A, 0,40-2,5 A, 2,5-16 A, 16-32 A, 24-40 A, 40-63 A |
| Қысқа тұйықталудың есептелген қуаты | 100 kA; 16 kA; 50 kA |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Өлшемі | BE5/BE6 |
| Аксессуарлар | Көмекші контакт |
| Көмекші контактар | 1 ұстамалы контакт + 1 босатамалы контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| Орналасты | 1 шт., 350 шт., 7000 шт. |