
1 / 9
1 / 9
Қозғалтқыш қорғау автоматы 1–1.6A/3 BE2 PB
Артикул: BE2P0160--
15 830 ₸
Тапсырыспен
Қозғалтқыш қорғау автоматы үш фазалы асинхронды қозғалтқыштарды перегрузкадан және қысқа тұйықтау ағынынан қорғау үшін арналған. Құрылғы ысыту түрінің перегруз расцепителі бар қозғалтқыш қорғау автоматтарының түріне жатады.
Негізгі техникалық параметрлер:
- Ток реттеу диапазоны: 1–1,6 A
- Номиналды оқшау кернеуі: 690 V
- Номиналды импульстік төзімді кернеу: 8000 V
- Полюстар саны: 3
- Номиналды жиілігі: 50/60 Hz
- Қысқа тұйықтау расцепителінің тогы: 22,50 A
- Негізгі контактылардың механикалық ұзақтығы: 100 000 цикл
- Көмекші контактылардың механикалық ұзақтығы: 100 000 цикл
- AC-3 кезінде максимум коммутация жиілігі: 30 рет/сағат
Конструктивтік ерекшеліктері:
- Негізгі контактылар: 3 замыкающих контакта
- Көмекші контактылар: 1 замыкающий + 1 размыкающий
- Қосылу түрі: резьбалық клеммалар
- Кабельдің сегменті негізгі контактыларға: 8,8 mm² дейін
- Негізгі кабельдің созындыру моменті: 1,7 Nm
- Басқару схемасының кабельдерінің созындыру моменті: 1,2 Nm
- Электрлік соққыдан қорғану: сопақ-қорғау (IP20)
- Орнату: U-тәрізді шинасында
Пайдалану шарттары:
- Жұмыс істеу температурасының диапазоны: –5 бөлінген +40 °C
- Салыстырмалы ылғалдылық: 50%
- Орнату максимум биіктігі: 2000 м
- Ластану дәрежесі: 3
- Орнату кезінде максимум ауытқу (тік/көлденең): 5°
Энергетикалық көрсеткіштері:
- Қуат шығыны: 6,00 W
Габаритті өлшемдері:
- Ені: 44,50 mm
- Биіктігі: 80,80 mm
- Тереңдігі: 91,30 mm
- Салмағы: 0,29 kg
Кұрылғы IEC EN 60947-2 және IEC EN 60947-4-1 стандарттарына сай келеді. Өндіруші: Schrack.
| EAN-коды | 9004840796490 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 44,50 мм |
| Биіктігі (нетто) | 80,80 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 91,30 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,29 кг |
| Қуат шығыны | 6,00 W |
| Мин. апай температурасы | -5 °C |
| Макс. апай температурасы | 40 °C |
| Өлшемі | 0 |
| Ток диапазоны | 1,0-1,6 A |
| Түрі | Қозғалтқыш қорғау ажыратқышы |
| Номиналды жиілігі | 50/60 Hz |
| Номиналды импульстік төзімді кернеу [Uimp] | 8000 V |
| Номиналды оқшау кернеуі [Ui] | 690 V |
| Реттеуге болатын ток диапазоны | 1 - 1,6 A |
| AC-3-те босату номиналды тогы | 1,60 A |
| Қысқа тұйықтау расцепителінің орнату мәні | 22,50 A |
| Стандарт | IEC EN 60947-2, IEC EN 60947-4-1 |
| Полюс | 3 |
| Негізгі контактының механикалық ұзақтығы (операция циклі) | 100000 |
| Көмекші контактының механикалық ұзақтығы (цикл) | 100000 |
| AC-3 сағатына максимум коммутация жиілігі | 30 |
| Перегруз босату конструкциясы | Ысыту |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 50% |
| Электрлік соққыдан қорғану | Сопақ-қорғау |
| Қорғану дәрежесі | IP20 |
| Қосылу түрі | Резьбалық клемма |
| Негізгі контакты кабелін қосу диаметрі | 8,8 мм² |
| Созындыру моменті [негізгі кабель] | 1,7 Nm |
| Созындыру моменті [басқару схемасының кабелі] | 1,2 Nm |
| Орнату орны макс. тік ауытқу | 5° |
| Орнату орны макс. көлденең ауытқу | 5° |
| Макс. биіктік | 2000 м |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| Негізгі контактылар | 3 замыкающих контакта |
| Қосымша көмекші контактылар | 1 замыкающий контакт + 1 размыкающий контакт |
| Орнату | U-тәрізді шина |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 60 шт. |
- Фото 1: Қозғалтқыш қорғау автоматы 1–1.6A/3 BE2 PB (JPG, 1.2 MB)
- Фото 2: Қозғалтқыш қорғау автоматы 1–1.6A/3 BE2 PB (JPG, 1.5 MB)
- Фото 3: Қозғалтқыш қорғау автоматы 1–1.6A/3 BE2 PB (JPG, 1.9 MB)
- Фото 4: Қозғалтқыш қорғау автоматы 1–1.6A/3 BE2 PB (JPG, 1.9 MB)
- Фото 5: Қозғалтқыш қорғау автоматы 1–1.6A/3 BE2 PB (JPG, 1.9 MB)
- Фото 6: Қозғалтқыш қорғау автоматы 1–1.6A/3 BE2 PB (JPG, 1.5 MB)
- Фото 7: Қозғалтқыш қорғау автоматы 1–1.6A/3 BE2 PB (JPG, 2.2 MB)
- Фото 8: Қозғалтқыш қорғау автоматы 1–1.6A/3 BE2 PB (JPG, 2.1 MB)
- Фото 9: Қозғалтқыш қорғау автоматы 1–1.6A/3 BE2 PB (JPG, 2.0 MB)