
1 / 9
1 / 9
Қозғалтқыш қорғау автоматты ажыратқышы 9-14A/3 BE2 PB
Артикул: BE2P1400--
15 830 ₸
Тапсырыспен
Қозғалтқыш қорғау автоматты ажыратқышы үш фазалы асинхронды электр қозғалтқыштарын перегрузкалар мен қысқа аралық тоқтарынан қорғау үшін арналған. Құрылғы ток тарату щиттері және электр ондайтарының құрамында электр қозғалтқыштарының сенімді қорғалуын қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Ток реттеу ауқымы: 9–14 A
- Номиналды кернеу: 690 V
- Номиналды жиілігі: 50/60 Hz
- Полюс саны: 3
- Перегрузка расцепителінің түрі: Термалды
- Қысқа аралық ток расцепителінің іс қимасы: 170 A
- Номиналды импульстік төлеген кернеу: 8000 V
- Қорғау дәрежесі: IP20 (саусақтармен тиген болса да, қорғау)
- Сәйкестік стандарттары: IEC EN 60947-2, IEC EN 60947-4-1
Конструктивтік параметрлері:
- Өлшемдері: ені 44,5 мм, биіктігі 80,8 мм, тереңдігі 91,3 мм
- Салмағы: 0,29 кг
- Қуат шығыны: 6 W
- Кабель үшін негізгі контакттардың диаметрі: 8,8 mm²
- Негізгі кабельді қысу моменті: 1,7 Nm
- Басқару сынасының кабельдерін қысу моменті: 1,2 Nm
- Қосылу түрі: Сауыққа салынған клеммалар
- Орнатылуы: U түрінде шина бойынша
Контакт жүйесі:
- Негізгі контактар: 3 жабатын контакт
- Көмекші контактар: 1 жабатын контакт + 1 ашатын контакт
- Негізгі контактардың механикалық төзімділігі: 100 000 операция
- Көмекші контактардың механикалық төзімділігі: 100 000 операция
- AC-3 кезінде максимальды коммутация жиілігі: сағатына 30
Пайдалану шарттары:
- Айналамалы ортаның температура ауқымы: –5 °C-ден +40 °C-ге дейін
- Теңіз деңгейінен жоғарғы ең жоғары биіктігі: 2000 м
- Допустимая салыстырмалы ылғалдылығы: 50 %
- Ластану дәрежесі: 3
- Орнатылған кезде допустима ауытқуы: вертикал және горизонтальда ±5°
Өндіруші: Schrack
Орау: 1 дана немесе 60 дана.
EAN коды: 9004840796544
| EAN коды | 9004840796544 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 44,50 мм |
| Биіктігі (нетто) | 80,80 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 91,30 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,29 кг |
| Қуат шығыны | 6,00 W |
| Мин. айналамалы ортаның температурасы | –5 °C |
| Макс. айналамалы ортаның температурасы | 40 °C |
| Өлшемі | 0 |
| Ток ауқымы | 9,0–14,0 A |
| Түрі | Қозғалтқыш қорғау ажыратқышы |
| Номиналды жиілігі | 50/60 Hz |
| Номиналды импульстік төлеген кернеу [Uimp] | 8000 V |
| Номиналды оқшау кернеуі [Ui] | 690 V |
| Реттеуге болатын ток ауқымы | 9–14 A |
| AC-3 кезінде босату ағымының номиналды саны | 14 A |
| Қысқа аралық расцепителінің орнатты мәні | 170 A |
| Стандарт | IEC EN 60947-2, IEC EN 60947-4-1 |
| Полюс | 3 |
| Механикалық төзімділік Негізгі контакт (операция циклі) | 100000 |
| Механикалық төзімділік Көмекші контакт (цикл) | 100000 |
| AC-3 кезінде сағатына максимальды коммутация жиілігі | 30 |
| Перегрузка босату конструкциясы | Термалды |
| Салыстырмалы ылғалдылығы | 50 % |
| Электр соққысынан қорғау | Саусақ қорғалы |
| Қорғау дәрежесі | IP20 |
| Қосылу түрі | Сауыққа салынған клемма |
| Кабельді қосу үшін негізгі контактардың диаметрі | 8,8 мм² |
| Қысу моменті [негізгі кабель] | 1,7 Nm |
| Қысу моменті [басқару сынасының кабельдері] | 1,2 Nm |
| Орнатылу позициясы макс. вертикальда ауытқуы | 5° |
| Орнатылу позициясы макс. горизонталь жазықтықта ауытқуы | 5° |
| Макс. Биіктігі | 2000 м |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| Негізгі контактар | 3 жабатын контакт |
| Қосымша көмекші контактар | 1 жабатын контакт + 1 ашатын контакт |
| Орнатылуы | U түрінде шина |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 60 шт. |
- Фото 1: Қозғалтқыш қорғау автоматты ажыратқышы 9-14A/3 BE2 PB (JPG, 1.1 MB)
- Фото 2: Қозғалтқыш қорғау автоматты ажыратқышы 9-14A/3 BE2 PB (JPG, 1.4 MB)
- Фото 3: Қозғалтқыш қорғау автоматты ажыратқышы 9-14A/3 BE2 PB (JPG, 1.9 MB)
- Фото 4: Қозғалтқыш қорғау автоматты ажыратқышы 9-14A/3 BE2 PB (JPG, 1.9 MB)
- Фото 5: Қозғалтқыш қорғау автоматты ажыратқышы 9-14A/3 BE2 PB (JPG, 1.9 MB)
- Фото 6: Қозғалтқыш қорғау автоматты ажыратқышы 9-14A/3 BE2 PB (JPG, 1.5 MB)
- Фото 7: Қозғалтқыш қорғау автоматты ажыратқышы 9-14A/3 BE2 PB (JPG, 2.2 MB)
- Фото 8: Қозғалтқыш қорғау автоматты ажыратқышы 9-14A/3 BE2 PB (JPG, 2.1 MB)
- Фото 9: Қозғалтқыш қорғау автоматты ажыратқышы 9-14A/3 BE2 PB (JPG, 2.1 MB)