
1 / 9
1 / 9
Қозғалтқыш қорғау автоматы 20-25A/3 BE2 PB
Артикул: BE2P2500--
15 830 ₸
Тапсырыспен
Үш полюсты қозғалтқыш қорғау автоматы, реттеу аралығы 20-25A және термиялық перегруз расцепителісімен. Айнымалы ток желілерінде асинхронды қозғалтқыштарды перегруздан және қысқа тұйықтамалардан қорғау үшін арналған.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды оқшаулау кернеуі: 690V
- Номиналды импульстік төзімді кернеу: 8000V
- Номиналды жиілік: 50/60 Hz
- Реттеу аралығы: 20-25A
- Қысқа тұйықтама расцепителісінің сработка тогы: 327A
- Қорғану дәрежесі: IP20 (саусақпен түтіндіктен қорғау)
- Басты контактілердің механикалық төзімділігі: 100000 цикл
- Қосымша контактілердің механикалық төзімділігі: 100 000 цикл
- Максималды коммутация жиілігі (AC-3): 30 операция/сағат
Конструкция:
- Үш полюсты схема 3 жабатын басты контактілері бар
- Қосымша контактілер: 1 жабатын + 1 ашатын контакт
- Қосылыс түрі: резбелі клемма 8,8 мм² кабельге арналған
- U-тәрізді шинаға орнату
- Затяжка моменттері: 1,7 Nm (басты кабель), 1,2 Nm (басқару кабельдері)
Пайдалану шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура диапазоны: -5...+40°C
- Салыстырмалы ылғалдылық: 50%
- Максималды орнату биіктігі: 2000 м
- Ластану дәрежесі: 3
- Орнатуда рұқсат етілген ауытқу: ±5° (тік және көлденең)
Техникалық параметрлер:
- Өндіктік шығыны: 6,0 W
- Салмағы: 0,29 кг
- Габаритті өлшемдері: 44,5 × 80,8 × 91,3 мм
- Стандарттар: IEC EN 60947-2, IEC EN 60947-4-1
- Өндіруші: Schrack
- Тапсырыс: 1 дана немесе 60 данадан пакет
| EAN коды | 9004840796575 |
|---|---|
| Ені нетто | 44,50 мм |
| Биіктігі нетто | 80,80 мм |
| Тереңдігі нетто | 91,30 мм |
| Салмағы нетто | 0,29 кг |
| Өндіктік шығыны | 6,00 W |
| Минималды айналасындағы ортаның температурасы | -5°C |
| Максималды айналасындағы ортаның температурасы | 40°C |
| Өлшемі | 0 |
| Ағындық диапазон | 20,0-25,0 A |
| Түрі | Қозғалтқыш қорғау ажыратқышы |
| Номиналды жиілік | 50/60 Hz |
| Номиналды импульстік төзімді кернеу [Uimp] | 8000 V |
| Номиналды оқшаулау кернеуі [Ui] | 690 V |
| Реттеу аралығындағы ағын | 20 - 25 A |
| AC-3 ағындағы босату номиналды ағыны | 25 A |
| Қысқа тұйықтама расцепителісінің орнату мәні | 327 A |
| Стандарты | IEC EN 60947-2, IEC EN 60947-4-1 |
| Полюстер саны | 3 |
| Басты контактінің механикалық төзімділігі (операция циклі) | 100000 |
| Қосымша контактінің механикалық төзімділігі (цикл) | 100000 |
| AC-3 сағатына максималды коммутация жиілігі | 30 |
| Перегруз босату құрылысы | Термиялық |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 50% |
| Электр ток соғудан қорғау | Саусақ сақтау |
| Қорғану дәрежесі | IP20 |
| Қосылыс түрі | Резбелі клемма |
| Басты контактілік диаметрі кабель қосылысы үшін | 8,8 мм² |
| Затяжка моменті [басты кабель] | 1,7 Nm |
| Затяжка моменті [басқару сызығы кабельдері] | 1,2 Nm |
| Монтаж позициясы максималды тік ауытқу | 5° |
| Монтаж позициясы максималды көлденең ауытқу | 5° |
| Максималды биіктік | 2000 м |
| Ластану дәрежесі | 3 |
| Басты контактілер | 3 жабатын контакт |
| Қосымша вспомогательные контактілер | 1 жабатын контакт + 1 ашатын контакт |
| Монтаж | U-тәрізді шина |
| Өндіруші | Schrack |
| Сауыны | 1 дана, 60 дана |
- Фото 1: Қозғалтқыш қорғау автоматы 20-25A/3 BE2 PB (JPG, 1.1 MB)
- Фото 2: Қозғалтқыш қорғау автоматы 20-25A/3 BE2 PB (JPG, 1.4 MB)
- Фото 3: Қозғалтқыш қорғау автоматы 20-25A/3 BE2 PB (JPG, 1.8 MB)
- Фото 4: Қозғалтқыш қорғау автоматы 20-25A/3 BE2 PB (JPG, 1.9 MB)
- Фото 5: Қозғалтқыш қорғау автоматы 20-25A/3 BE2 PB (JPG, 1.9 MB)
- Фото 6: Қозғалтқыш қорғау автоматы 20-25A/3 BE2 PB (JPG, 1.5 MB)
- Фото 7: Қозғалтқыш қорғау автоматы 20-25A/3 BE2 PB (JPG, 2.2 MB)
- Фото 8: Қозғалтқыш қорғау автоматы 20-25A/3 BE2 PB (JPG, 2.0 MB)
- Фото 9: Қозғалтқыш қорғау автоматы 20-25A/3 BE2 PB (JPG, 2.0 MB)