
1 / 8
1 / 8
Двигатель қоршеген автоматты ажыратқыш 24-32A/3 BE2 PB
Артикул: BE2P3200--
15 830 ₸
Тапсырыспен
Двигатель қоршеген автоматты ажыратқыш өндірістік айнымалы ток желілерінде үш фазалы асинхронды двигательдерді басқару және қорғау үшін арналған. Құрылғы ашылмалы расцепитель арқылы перегрузкаларға қарсы қорғау және қысқа тұйық сызықтарға қарсы қорғау қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалар:
Ток және кернеу параметрлері:
- Реттелінетін срабатыну диапазоны: 24–32 A
- Оқшау номиналды кернеуі (Ui): 690 V
- Номиналды импульстік тұрымдауы (Uimp): 8000 V
- Номиналды жиілігі: 50/60 Hz
- Қысқа тұйық сызық расцепителінің срабатыну тогы: 416 A
Механикалық сипаттамалар:
- Полюс саны: 3 (үш полюсты)
- Негізгі контактілар: 3 айынатын контакт
- Көмекші контактілар: 1 айынатын + 1 ашылатын контакт
- Негізгі контактілердің механикалық операцияларының ресурсы: 100 000 цикл
- Көмекші контактілердің механикалық операцияларының ресурсы: 100 000 цикл
- AC-3 бойынша коммутация жиілігінің максималды мәні: сағатына 30 операция
Конструктивтік ерекшеліктері:
- Перегруз расцепителінің түрі: термиялық
- Қоршеген өндіктігінің дәрәжесі: IP20
- Электр ток соқтарынан қорғау: контактты қорғау (сордың қоршегі)
- Орнату түрі: U-пішімді шина
- Қосылу түрі: ілінген клемма
- Қосылатын кабельдердің көлденең қимасы: 8,8 mm² дейін
Сығу моменттері:
- Негізгі кабель: 1,7 Nm
- Басқару сызығының кабельдері: 1,2 Nm
Пайдалану шарттары:
- Жұмыс істеген температура диапазоны: –5 °C дейін +40 °C
- Салыстырмалы ылғалдылық: 50 %
- Орнатудың максималды биіктігі: 2000 м
- Ластану дәрәжесі: 3
- Орнату кезінде тік бойымен ығысу: ±5°
- Орнату кезінде көлденең жазықтықта ығысу: ±5°
Басқа деректер:
- Қуат шығыны: 6,0 W
- Салмағы: 0,29 кг
- Стандарттарға сәйкестігі: IEC EN 60947-2, IEC EN 60947-4-1
- Өндіруші: Schrack
| EAN-коды | 9004840796582 |
|---|---|
| Ені нетто | 44,50 мм |
| Биіктігі нетто | 80,80 мм |
| Тереңдігі нетто | 91,30 мм |
| Салмағы нетто | 0,29 кг |
| Қуат шығыны | 6,00 W |
| Минималды іс-әрекет температурасы | -5°C |
| Максималды іс-әрекет температурасы | 40°C |
| Өлшемі | 0 |
| Ток диапазоны | 24,0-32,0 A |
| Түрі | Двигатель қоршеген ажыратқыш |
| Номиналды жиілігі | 50/60 Hz |
| Номиналды импульстік тұрымдауы [Uimp] | 8000 V |
| Оқшау номиналды кернеуі [Ui] | 690 V |
| Реттелінетін ток диапазоны | 24–32 A |
| AC-3 бойынша босату тогы | 32 A |
| Қысқа тұйық сызық расцепителінің орнату мәні | 416 A |
| Стандарт | IEC EN 60947-2, IEC EN 60947-4-1 |
| Полюс | 3 |
| Негізгі контактінің механикалық тұрымдығы (операция цикл) | 100000 |
| Көмекші контактінің механикалық тұрымдығы (цикл) | 100000 |
| AC-3 бойынша сағатына максималды коммутация жиілігі | 30 |
| Перегруз босатудың дизайны | Термиялық |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 50% |
| Электр тогынан қорғау | Сордың қоршегі |
| Қоршеген өндіктігінің дәрәжесі | IP20 |
| Қосылу түрі | Ілінген клемма |
| Негізгі контакты үшін кабельдің диаметрі | 8,8 мм² |
| Сығу моменті [негізгі кабель] | 1,7 Nm |
| Сығу моменті [басқару сызығының кабельдері] | 1,2 Nm |
| Орнату позициясы максималды тік ығысу | 5° |
| Орнату позициясы максималды көлденең ығысу | 5° |
| Максималды биіктік | 2000 м |
| Ластану дәрәжесі | 3 |
| Негізгі контактілар | 3 айынатын контакт |
| Қосымша көмекші контактілар | 1 айынатын контакт + 1 ашылатын контакт |
| Орнату | U-пішімді шина |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындалу | 1 дана, 60 дана |
- Фото 1: Двигатель қоршеген автоматты ажыратқыш 24-32A/3 BE2 PB (JPG, 1.8 MB)
- Фото 2: Двигатель қоршеген автоматты ажыратқыш 24-32A/3 BE2 PB (JPG, 394 KB)
- Фото 3: Двигатель қоршеген автоматты ажыратқыш 24-32A/3 BE2 PB (JPG, 1.8 MB)
- Фото 4: Двигатель қоршеген автоматты ажыратқыш 24-32A/3 BE2 PB (JPG, 1.7 MB)
- Фото 5: Двигатель қоршеген автоматты ажыратқыш 24-32A/3 BE2 PB (JPG, 1.3 MB)
- Фото 6: Двигатель қоршеген автоматты ажыратқыш 24-32A/3 BE2 PB (JPG, 387 KB)
- Фото 7: Двигатель қоршеген автоматты ажыратқыш 24-32A/3 BE2 PB (JPG, 1.9 MB)
- Фото 8: Двигатель қоршеген автоматты ажыратқыш 24-32A/3 BE2 PB (JPG, 587 KB)