
BE2 үшін қосымша байланыс, алда монтажы, 1НО+1НЗ
Артикул: BE2ZAF11--
1 533 ₸
Қоймада бар
BE2 сериялы пускатьтарына алда монтажы үшін арналған қосымша байланыс модулі. Байланыс тобы 1НО+1НЗ (бір нормаль ашық және бір нормаль жабық байланыс) коммутациялық аппаратураның функционалдығын кеңейтеді.
Техникалық параметрлері:
- Байланыс конфигурациясы: 1НО + 1НЗ
- Монтаж әдісі: алда монтажы, бұранда бекітілуі
- Қуат шығыны: 1,00 W
- Жұмыс температура ауқымы: -5°C-дан +40°C-ға дейін
- Өлшемдері (ТхЕнхТ): 28,70 × 9,50 × 44,50 мм
- Салмағы: 0,02 кг
- Өндіруші: Schrack
- EAN-коды: 9004840796605
Модуль BE2 шасси құрылымына орнатуға арналған және электрлік коммутациялық құрылғылардың логикалық басқару сызықтары үшін қосымша көмекші байланыстарды қосуға мүмкіндік береді.
| EAN-коды | 9004840796605 |
|---|---|
| Ені нетто | 9,50 мм |
| Биіктігі нетто | 28,70 мм |
| Тереңдігі нетто | 44,50 мм |
| Салмағы нетто | 0,02 кг |
| Қуат шығыны | 1,00 W |
| Ең төмен қоршеген температура | -5°C |
| Ең жоғары қоршеген температура | 40°C |
| Өлшемі | 0 |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуарлар | Көмекші байланыс |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дн., 20 дн., 1200 дн. |