
Тәуелсіз ажыратқыш BE2 230VAC 50Hz
Артикул: BE2ZS230--
5 805 ₸
Қоймада бар
Тәуелсіз ажыратқыш BE2 230 В ауыспалы ток және 50 Гц жиілігі бар электрлік схемаларда пайдалануға арналған. Құрылғы жұмыс тока ажыратқыштары санатына жатады және апаттық жағдайлар туындағанда электрлік схеманы сенімді түрде өшіруді қамтамасыз етеді.
Техникалық параметрлері:
- Номиналдық кернеу: 230 В ауыспалы ток
- Жиілік: 50 Гц
- Қуат шығыны: 2,00 Вт
- Жұмыс температурасының ауқымы: -5°C-тан +40°C-ге дейін
- мм-де өлшемдер: ені 25,20 × биіктігі 65,50 × тереңдігі 86,80
- Таза салмағы: 0,09 кг
- EAN коды: 9004840796643
- Өндіруші: Schrack
Ажыратқыш DIN-рельске орнатылады және тапсырыс қажеттіліктеріне байланысты 1, 2 немесе 120 дана орамдамасында ұсынылуы мүмкін.
| EAN коды | 9004840796643 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 25,20 мм |
| Биіктігі (нетто) | 65,50 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 86,80 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,09 кг |
| Қуат шығыны | 2,00 Вт |
| Ең төмен орта температурасы | -5°C |
| Ең жоғарғы орта температурасы | 40°C |
| Өлшем | 0 |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Аксессуарлар | Жұмыс тока ажыратқышы |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамдама | 1 дана, 2 дана, 120 дана |