
Двигатель қорғау автоматы 0.1-0.16А/3 BE5
Артикул: BE500160--
22 490 ₸
Тапсырыспен
Двигатель қорғау автоматы электр двигательлерін және басқа жүктемелерді перегрузкадан және қысқа тұйықтаудан сақтау үшін арналған. Құрылғы орнатылған ток асасындағы тізбектің сенімді өшуін қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалары:
- Ток сырсытуының диапазоны: 0,10–0,16 A
- Қысқа тұйықтау күші бойынша есептелген қуат: 100 kA
- Қуат шығыны: 6,00 W
- Температуралық диапазон: –25 °C дан +55 °C қа
- Форм-фактор: BE5 (1 модуль)
- Өлшемдер (нетто): 76 × 45 × 93 мм
- Салмағы: 0,30 кг
Автомат стандартты DIN-рельстерімен ұйлассы және таралау щиттеріне орнатуға арналған. Өндіруші: Schrack (австриялық электротехникалық жабдықтарының негізгі өндіруші).
| EAN-коды | 9004840256147 |
|---|---|
| Ұзындығы (нетто) | 76,00 мм |
| Ені (нетто) | 45,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 93,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,30 кг |
| Қуат шығыны | 6,00 W |
| Ең төмен орта температурасы | –25 °C |
| Ең жоғары орта температурасы | +55 °C |
| Ток диапазоны | 0,10–0,16 A |
| Қысқа тұйықтау күші бойынша есептелген қуат | 100 kA |
| Түрі | Двигатель қорғау өшіргіші |
| Өлшемі | BE5 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орындау | 1 шт., 70 шт. |