
Двигатель қорғау автоматтары үшін құрылғы BE5
Артикул: BE599654--
14 240 ₸
Тапсырыспен
Двигатель қорғау автоматтары үшін құрылғы BE5 модульдық автоматты өтпелі ажыратқыштарды орналастыру және қорғау үшін арналған. Корпус двигателердің қорғау құрылғыларын сенімді бекіту және механикалық зақымдарынан, сондай-ақ шаң сияқты сыртқы факторлардан қорғау қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Өлшемі: BE5
- Жұмыс ток диапазондары: 0,10-0,40A, 0,40-2,5A, 2,5-16A, 16-32A
- Қысқа замыкание құндығы: 100 kA; 16 kA; 50 kA
- Жұмыс температура диапазоны: -25°C бастап +55°C дейін
- Материалы: Корпус
- Өндіруші: Schrack
Габарит өлшемдері (таза):
- Ұзындығы: 140 мм
- Ені: 102 мм
- Биіктігі: 139 мм
- Салмағы: 0,35 кг
Комплектация және жеткізілуі:
Пакетілеу нұсқалары қол жетімді: 1 дана немесе 12 дана. EAN-коды: 9004840391510
| EAN-коды | 9004840391510 |
|---|---|
| Ұзындығы таза | 140,00 мм |
| Ені таза | 102,00 мм |
| Биіктігі таза | 139,00 мм |
| Салмағы таза | 0,35 кг |
| Сыртқы ортаның ең төмен температурасы | -25°C |
| Сыртқы ортаның ең жоғары температурасы | 55°C |
| Ток диапазоны | 0,10-0,40A, 0,40-2,5A, 2,5-16A, 16-32A |
| Қысқа замыкание қуаты | 100 kA; 16 kA; 50 kA |
| Түрі | Қосымшалар |
| Өлшемі | BE5 |
| Қосымшалары | Корпус |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 12 дана |