
3 фазалы шина 3xBE5 үшін, 45мм, вилкалық
Артикул: BE590345--
7 135 ₸
Тапсырыспен
Модульді таралту жүйелері үшін вилкалық қосылысы бар жиынталған үш фазалы шина. 3xBE5 сериясының модульді таралғыштарына орнатуға арналған. Контактты бөлік жоғары өткізгіштігінің мыс сынықтарынан жасалған. Шина модульді аппараттар арасында сенімді электрлік қосылысты қамтамасыз етеді және электр энергиясын беру кезінде төмен қуат шығынына ие болады.
Техникалық параметрлер:
- Істеу кернеуі: Үш фазалық (3 фаза)
- Сәйкестігі: 3xBE5 сериясындағы таралғыштар
- Контактты бөліктің ұзындығы: 45 мм
- Қосылыс түрі: Вилкалық (шпилькалық)
- Мыстың құрамы: 112,0 г
- Қуат шығыны: 2,80 Вт
- Істеу температурасының диапазоны: -25°C-дан +40°C-қа дейін
- Физикалық өлшемдер (нетто): 131 × 32 × 13 мм
- Корпус материалы: Оқшау пластмассасы
- Сынифы: Таралту жүйелері үшін аксессуарлар
Қолданылуы: Модульді таралту панелі және ұйымдарындағы үш фазалы қоректендіруді автоматты ажыратқыштар, ҚҚХ және басқа модульді аппараттар арасында таралу үшін қолданылады.
| EAN коды | 9004840264395 |
|---|---|
| Ені нетто | 131,00 мм |
| Биіктігі нетто | 32,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 13,00 мм |
| Мыстың құрамы | 112,0000 г |
| Қуат шығыны | 2,80 Вт |
| Ең төмен айналасындағы температура | -25°C |
| Ең жоғары айналасындағы температура | 40°C |
| Түрі | Аксессуарлар |
| Өлшемі | BE5 |
| Аксессуарлар | Жиынталған шина |
| Өндіруші | Schrack |
| Орауы | 1 дана |