
5xBE5 үшін 45мм вилкалы үш фазалы шина
Артикул: BE590545--
10 180 ₸
Қоймада бар
5xBE5 типтеріндегі жүйелер үшін үш фазалы құрастырмалық шина, вилкалы байланыс түрімен. Үш фазалы тізбектерде электр энергиясын бөлу үшін ластығы және модульді құрылғылар арасында сенімді байланысты қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлері:
- Конструкция: вилкалы шина
- Номиналды жүйе: 5xBE5
- Өткізгіш ені: 45 мм
- Мыс құрамы: 185 г (төмен кедергіні қамтамасыз етеді)
- Қуат шығыны: номиналды ток кезінде 4,70 W
- Температура диапазоны: -25°C ден +40°C қа дейін
Техникалық ерекшеліктері:
- Тауар сыныбы: электрлік бөлу жүйелеріне арналған бөлшектер
- Өндіруші: Schrack (сенімді еуропалық өндіруші)
- Орау: 1 дана
- Стандартты таратушы панельге монтаждау қарапайымдылығын қамтамасыз ететін ықшам геометриялық өлшемдер (221×32×13 мм)
- EAN-коды: 9004840264418
| EAN-коды | 9004840264418 |
|---|---|
| Ені нетто | 221,00 мм |
| Биіктігі нетто | 32,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 13,00 мм |
| Мыс құрамы | 185,0000 г |
| Қуат шығыны | 4,70 W |
| Мин. айналасының температурасы | -25°C |
| Макс. айналасының температурасы | 40°C |
| Түрі | Принадлежности |
| Өлшемі | BE5 |
| Принадлежности | Құрастырмалық шина |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана |