
BE5/BE6 үшін герметиялау қақпағы
Артикул: BE593599-A
805 ₸
Тапсырыспен
Герметиялау қақпағы BE5/BE6 сериясының клеммникінде электрлік қосылымдарды герметизациялау және қорғау үшін арналған. Өнім контакт тобын надежді герметизациялай отырып, ылғал және шаңның құрылғының ішкі көлінің ішіне түсуін болдырмайды. Электрлік қосылымдарының ұзақ өмірі және сенімділігін қамтамасыз ету үшін монтаж және бекіту жүйелерінің құрамында қолданылады.
Негізгі сипаттамалары:
- Өлшемі: BE5/BE6
- Ені: 12,00 мм
- Биіктігі: 6,00 мм
- Тереңдігі: 33,00 мм
- Түрі: Қосалқы бөліктер
- Функциясы: Бекіткіш
- Өндіруші: Schrack
- EAN коды: 9004840842333
- Орау нұсқалары: 1 дана, 350 дана, 7000 дана
| EAN коды | 9004840842333 |
|---|---|
| Ені нетто | 12,00 мм |
| Биіктігі нетто | 6,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 33,00 мм |
| Түрі | Қосалқы бөліктер |
| Өлшемі | BE5/BE6 |
| Қосалқы бөліктер | Бекіткіш |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 350 дана, 7000 дана |