
1 / 5
1 / 5
Төбе монтажды қалқан, 4-қатарлы, 48 модульдік, есіксіз, IP30
Артикул: BK003524--
27 320 ₸
Қоймада бар
Электр ағындарын бөлу үшін арналған төбе монтажды ұрлықты қалқан. Конструкциясы әрқайсысында 12 модульден 4 қатар бойынша 48 модульге сәйкес келеді. Қалқан орнатылған есіксіз, бұл автоматты ажыратқыштарға, дифференциалды құрылғыларға және басқа коммутациялық аппаратқаларға тікелей қол жеткізуді қамтамасыз етеді.
Негізгі параметрлер:
- Өлшемдері: 310 × 650 × 96 мм (ені × биіктігі × тереңдігі)
- Массасы: 2,54 кг
- Қорғау деңгейі: IP40
- Температура диапазоны: −25-тен +40 °C-ға дейін
- Материал: галогенсіз (Halogen-free)
- Түсі: RAL 9003 (сигналдық ақ)
- Өндіруші: Schrack
Қалқан ішінде орташа ылғалдылық және ұсақ тозаңдылық жағдайында және ғимараттардың фасадында пайдалану үшін арналған. Модульдік конструкциясы электр жабдықтау объектінің талаптарына сәйкес қорғау және коммутациялық құрылғыларын икемді түрде ұйымдастыруға мүмкіндік береді.
| EAN-код | 9004840970272 |
|---|---|
| Ширина нетто | 310,00мм |
| Высота нетто | 650,00мм |
| Глубина нетто | 96,00мм |
| Вес нетто | 2,54кг |
| Потеря мощности | -36,00W |
| мин. температура окружающей среды | -25°C |
| макс. температура окружающей среды | 40°C |
| Исполнение | Наружный монтаж, без дверцы |
| Ряды | 4 |
| TE в серии | 12 |
| Степень защиты | IP40 |
| Цвет | белый |
| Производитель | Schrack |
| Halogen-free | Yes |
| Упаковка | 1 шт., 5 шт. |
- Фото 1: Төбе монтажды қалқан, 4-қатарлы, 48 модульдік, есіксіз, IP30 (JPG, 3.1 MB)
- Фото 2: Төбе монтажды қалқан, 4-қатарлы, 48 модульдік, есіксіз, IP30 (JPG, 1.6 MB)
- Фото 3: Төбе монтажды қалқан, 4-қатарлы, 48 модульдік, есіксіз, IP30 (JPG, 2.6 MB)
- Фото 4: Төбе монтажды қалқан, 4-қатарлы, 48 модульдік, есіксіз, IP30 (JPG, 3.0 MB)
- Фото 5: Төбе монтажды қалқан, 4-қатарлы, 48 модульдік, есіксіз, IP30 (JPG, 1.4 MB)