
1 / 2
1 / 2
BK07/ILC үшін құлыпты құрамасы, 2 кілтті қоса
Артикул: BK071059--
12 230 ₸
Тапсырыспен
Құлыптың құрамасы BK07 және ILC сериялық шкафтары үшін арналған. Құрамасына құлыпты және екі кілтті қамтамасыз етеді. Schrack электротехникалық шкафтары және үлестіргіш құрылғыларымен сәйкес келеді. Ықшам өлшемдер шкаф есігіне ыңғайлы орнату қамтамасыз етеді. Надежды конструкция ұзақ ұстамдылығы және қауіпсіздігін кепілдейді.
| EAN кодексі | 9004840143669 |
|---|---|
| Таза ұзындығы | 41,00 мм |
| Таза ені | 48,00 мм |
| Таза биіктігі | 23,00 мм |
| Таза салмағы | 0,08 кг |
| Орындалуы | BK07 аксессуарлары |
| Өндіруші | Schrack |
| Орташылауы | 1 дана |