
BK08---- IP40 TOPO щиттерінің құлыпты цилиндрі
Артикул: BK080096--
7 995 ₸
Қоймада бар
BK08 сериялы электр щиттеріне арналған құлыпты цилиндр IP40 қорғау деңгейімен. Таратпалау щиттері мен шкафтарының есіктерін қауіпсіз жабу және құлыптау үшін арналған. Ықшам конструкция стандартты орнату орындарына интеграциялануына мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалары:
- Қорғау деңгейі: IP40 — 1 мм-ден артық өлшемді заттардың және су шашыратпасынан қорғау
- Жұмыс температурасының ауқымы: -25°C-тан +60°C-қа дейін
- Сәйкестігі: BK08 сериялы щиттердің аксессуары
- Габариттері: 23 × 23 × 41 мм
- Салмағы: 0,05 кг
- Өндіруші: Schrack (электротехникалық құрал-жабдықтың сенімді австриялық өндіруші)
- Орамасы: 1 дана
Құлып щит есіктерінің сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді және электрооборудованиеге құлын-құлындатпаған қатынасты болдырмайды. Стандартты орындалуы BK08 TOPO сериясымен сәйкес келуін кепілдендіреді.
| EAN-коды | 9004840615005 |
|---|---|
| Ені нетто | 23,00 мм |
| Биіктігі нетто | 23,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 41,00 мм |
| Салмағы нетто | 0,05 кг |
| Ортаның ең төмен температурасы | -25°C |
| Ортаның ең жоғары температурасы | 60°C |
| Орындалуы | BK08 аксессуарлары |
| Өндіруші | Schrack |
| Орамасы | 1 дана |