
BK085 Қораптарына арналған құстарту элементтері
Артикул: BK085091--
1 918 ₸
Қоймада бар
BK085 қораптарына арналған құстарту элементтері — Schrack ұйымдасымасының аксессуарлары, BK085 серасының тарату қораптарын бекіту және орнатуға арналған. Құрылымдық конструкцияларда құрал-жабдықты сенімді түрде бекітуді қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- EAN коды: 9004840796872
- Орындалу материалы: BK085 серасы үшін аксессуарлар
- Өндіруші: Schrack
- Геометриялық өлшемдері (таза): 110 × 35 × 75 мм
- Таза салмағы: 0,05 кг
- Қол жетімді орау: 1 дана, 100 дана
| EAN коды | 9004840796872 |
|---|---|
| Ұзындығы (таза) | 110,00 мм |
| Ені (таза) | 35,00 мм |
| Биіктігі (таза) | 75,00 мм |
| Салмағы (таза) | 0,05 кг |
| Орындалуы | BK085 аксессуарлары |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 100 дана |