
1 / 3
1 / 3
Есік және шеңбер, 3-қатарлы, 12+2 модуль + 2 монтаждық панель
Артикул: BK0855032F
71 890 ₸
Қоймада бар
Үш қатарлы таратпалау щитінің есігі мен рамасы 12+2 модульге арналған, екі қосымша монтаждық панеллермен беріледі. Диеуарға ендіктіу монтаждау үшін ондайтарна электр құрылғысының толық қорғалуын қамтамасыз етеді.
Негіздеме параметрлері:
- Құрылымы: үш қатарлы схема, 12 негіздіге модульді және 2 қосымша модульді орналастырады
- Есік материалы: құйма болат, ақ түсінде (RAL 9003 Signalweiß) боялған
- Қорғау деңгейі: IP30 — кездейсоқ жанасуға және шетел заттарының түсуіне қарсы қорғау
- Қорғау сыныбы: II (қос оқшаулау)
- Таза өлшемдері: ені 346 мм, биіктігі 592 мм, тереңдігі 36 мм
- Салмақ: 2,90 кг
- Температура диапазоны: −25 °C-тан +60 °C-ға дейін
- Қуат шығындары: −45 W
- Орындалуы: галогенсіз (Halogen-free)
- Өндіруші: Schrack
- Орау: 1 шт.
Есік және рама Еуропалық стандарттарына сәйкес ендіктіу таратпалау щиттері үшін жасалған және модульді компоненттердің орнату ыңғайын және сенімді қорғалуын қамтамасыз етеді.
| EAN-коды | 9004840822274 |
|---|---|
| Ені (таза) | 346,00 мм |
| Биіктігі (таза) | 592,00 мм |
| Тереңдігі (таза) | 36,00 мм |
| Салмағы (таза) | 2,90 кг |
| Қуат шығындары | −45,00 W |
| Миним. орта температурасы | −25 °C |
| Макс. орта температурасы | 60 °C |
| Орындалуы | Ендіктіу монтаж, есіктермен |
| Қатарлар саны | 1 |
| TE серияда | 12 |
| Қорғау деңгейі | IP30 |
| Қорғау сыныбы | 2 |
| Түсі | RAL 9003 (Signalweiß) |
| Өндіруші | Schrack |
| Монтаж | Ендіктіу |
| Есік материалы | Құйма болат |
| Галогенсіз | Иә |
| Орау | 1 шт. |