
Қалта ешігі және құрамасы, 3-қатарлы, 12+2 модуль + 2 пластикалық монтаж панелі
108 390 ₸
Құрылымға салынатын құрылғысы бар қалта модульді құрылғылар үшін. Бір қатарда 12 модульді орнатуға арналған, сондай-ақ 2 қосымша модульді екі пластикалық монтаж панелімен комплектіленген.
Негізгі сипаттамалары:
- Қорғау дәрежесі: IP30 (2,5 мм-ден артық диаметрі бар заттарның түсіп қалуынан қорғау)
- Қорғау класы: II (екі еселі оқшауы)
- Соққыға төзімділік: IK08 (механикалық әсерлерге төзімділік)
- Ешік материалы: Құрылтай болаты
- Түсі: RAL 9003 (сигналды ақ)
- Температура ауқымы: -25°C дан +60°C ға дейін
- Монтажы: Қабырғаға салынатын
- Өлшемдері: 346 × 592 × 36 мм (ЕхБхТ)
- Салмағы: 2,9 кг
- Галогендер: Болмайды (Halogen-free)
Болат құрылымы бар ешік электр құрылғыларының сенімді қорғалуын қамтамасыз етеді. Екі пластикалық монтаж панелі модульді құрылғыларды бекіту үшін комплектіге кіреді. Тұрғын, коммерциялық және өндірістік объектілерде пайдалануға арналған.
Спецификациялар: EAN коды: 9004840977776 Ені нетто: 346,00мм Биіктігі нетто: 592,00мм Тереңдігі нетто: 36,00мм Салмағы нетто: 2,90кг Қуаты ығыстыру: -45,00W Айналадағы ортаның мин. температурасы: -25°C Айналадағы ортаның макс. температурасы: 60°C Орындалуы: Жасырын монтаж, ешігімен Қатарлар: 1 TE сериясында: 12 Қорғау дәрежесі: IP30 Қорғау класы: 2 Соққыға төзімділік: IK08 Түсі: RAL 9003 (Сигналды ақ) Өндіруші: Schrack Монтажы: Құрылымға салынатын Материал - Ешік: Құрылтай болаты Галогенсіз: Иә Қаптамасы: 1 дана
| EAN коды | 9004840977776 |
|---|---|
| Ені нетто | 346,00мм |
| Биіктігі нетто | 592,00мм |
| Тереңдігі нетто | 36,00мм |
| Салмағы нетто | 2,90кг |
| Қуаты ығыстыру | -45,00W |
| Айналадағы ортаның мин. температурасы | -25°C |
| Айналадағы ортаның макс. температурасы | 60°C |
| Орындалуы | Жасырын монтаж, ешігімен |
| Қатарлар | 1 |
| TE сериясында | 12 |
| Қорғау дәрежесі | IP30 |
| Қорғау класы | 2 |
| Соққыға төзімділік | IK08 |
| Түсі | RAL 9003 (Сигналды ақ) |
| Өндіруші | Schrack |
| Монтажы | Құрылымға салынатын |
| Материал - Ешік | Құрылтай болаты |
| Галогенсіз | Иә |
| Қаптамасы | 1 дана |