
1 / 3
1 / 3
BK085 шина жүйесі үшін тік ластығы. Шындарды тік жазықтықта қосуға арналған, сенімді электрлік контактілі және механикалық бекітілуді қамтамасыз етеді. Schrack компаниясы өндірген. 1 дәнесі бар комплектте жеткізіледі.
| EAN-коды | 9004840605150 |
|---|---|
| Таза ұзындығы | 156,00 мм |
| Таза ені | 20,00 мм |
| Таза биіктігі | 47,00 мм |
| Таза салмағы | 0,30 кг |
| Орындалуы | BK085 аксессуарлары |
| Түсі | ақ |
| Өндіруші | Schrack |
| Қаптамасы | 1 дәне |