
1 / 5
1 / 5
Қуыстық монтажды қалақ коробкасы, 3-қатарлы, 36+6 модульі, кірпіш қабырғаларға
Артикул: BK0850032A
14 330 ₸
Қоймада бар
Өндіктеме және тас қабырғаларына қуыстық монтажға арналған ораудың орындалуы. Модульдік құрылғыны DIN және МЭК стандарттарына сәйкес орналастыру үшін ұйымдастырылған. Конструкция 3 қатарға және негіздіңгі бөлімінде 36 модульге және қосымша бөлімінде 6 модульге арналған. Модульдік ұяшықтарының қадамы (TE = 12) халықаралық стандарттарға сәйкес келеді.
Техникалық параметрлері:
- Қорғаныс деңгейі: 2 (DIN 40050 бойынша)
- Материалы: Пластмасса, галогенсіз (Halogen-free)
- Орындалуы: Ішінде салынған есікпесі болмаңыз
- Жұмыс температурасының ауқымы: -25°C құрамына +60°C
- Габаритті өлшемдер (В×Ш×Т): 564 × 324 × 87 мм
- Салмағы: 1,50 кг
- EAN: 9004840508062
Коробка құрылыс кезінде қабырғалар құрылымына қуыстық түрде салуға арналған. Модульдік аппараттарды (автоматты өзара байланыстырғыштарды, дифференциалды қорғау, реле және басқа DIN-шинасы компоненттерін) орналастыруда және қорғауда сенімді орын беруді қамтамасыз етеді. Өндіруші: Schrack.
| EAN коды | 9004840508062 |
|---|---|
| Ені нетто | 324,00 мм |
| Биіктігі нетто | 564,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 87,00 мм |
| Салмағы нетто | 1,50 кг |
| Ең төменгі ортаның температурасы | -25°C |
| Ең жоғары ортаның температурасы | 60°C |
| Орындалуы | Қуыстық монтаж, есікпесіз |
| Қатарлары | 3 |
| TE сериялы | 12 |
| Қорғаныс сыныбы | 2 |
| Өндіруші | Schrack |
| Материалы | Пластмасса |
| Галогенсіз | Иә |
| Орауы | 1 бөл. |
- Фото 1: Қуыстық монтажды қалақ коробкасы, 3-қатарлы, 36+6 модульі, кірпіш қабырғаларға (JPG, 1.7 MB)
- Фото 2: Қуыстық монтажды қалақ коробкасы, 3-қатарлы, 36+6 модульі, кірпіш қабырғаларға (JPG, 1.2 MB)
- Фото 3: Қуыстық монтажды қалақ коробкасы, 3-қатарлы, 36+6 модульі, кірпіш қабырғаларға (JPG, 1.0 MB)
- Фото 4: Қуыстық монтажды қалақ коробкасы, 3-қатарлы, 36+6 модульі, кірпіш қабырғаларға (JPG, 1.7 MB)
- Фото 5: Қуыстық монтажды қалақ коробкасы, 3-қатарлы, 36+6 модульі, кірпіш қабырғаларға (JPG, 2.6 MB)