Бір полюсты автоматты ажыратқыш BR сериясы номиналды ток 20A және қосу қабілеті 25кА болып келеді. Электр тізбегін перегрузкадан және қысқа тұтынудан қорғау үшін ұйғарылған.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды ток: 20A
- Іске қосу сипаттамасы: C (аралас жүктемелер үшін ажыратқыш қисығы)
- Қосу қабілеті: 25кА
- Полюс саны: 1
- Қуат шығыны: 2,71W
- Ортаның жұмыс температура ауқымы: -30°C құрамында +55°C дейін
Габаритті өлшемдер және салмағы:
- Ені: 27,00мм
- Биіктігі: 91,00мм
- Тереңдігі: 77,00мм
- Таза салмағы: 0,24кг
Стандартизация: Ажыратқыш EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020 және EN 63000:2018 талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack Орау: 1 дана EAN-коды: 9004840266665
| EAN-коды | 9004840266665 |
|---|---|
| Ені (таза) | 27,00мм |
| Биіктігі (таза) | 91,00мм |
| Тереңдігі (таза) | 77,00мм |
| Таза салмағы | 0,24кг |
| Қуат шығыны | 2,71W |
| Ортаның ең төмен температурасы | -30°C |
| Ортаның ең жоғары температурасы | 55°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 1 |
| Номиналды ток | 20A |
| Түрі | Жоғары вольтты автоматты ажыратқыш |
| Сериясы | BR |
| Қосу қабілеті | 25кА |
| Орындалуы | Жоғары вольтты автомат |
| Норма | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана |
