Үш полюсты автоматты ажыратқыш 63 A номиналы бойынша, C сипаттамасы және 25 kA коммутациялық қабілетімен жабдықталған. Өндіктік және бөлінген желілердегі электрлік тізбектерді перегрузкалардан және қысқа схемалардан сақтау үшін арналған.
Негізгі параметрлері:
- Номиналды ток: 63 A
- Полюс саны: 3
- Сипаттамасы: C (ажырату кратығы 5-10 In)
- Коммутациялық қабілет: номиналды кернеу кезінде 25 kA
- Түрі: BR сериясының жоғары вольтты автоматты ажыратқышы
Техникалық сипаттамалары:
- Номиналды ток кезінде қуат шығыны: 15,60 W
- Жұмыс температурасының диапазоны: -30°C өтінші +55°C дейін
- Өлшемдері (ЕхВхТ): 81 x 91 x 77 мм
- Салмағы: 0,72 кг
Стандарттарға сәйкестігі: Аппарат EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 халықаралық стандарттарына сәйкес әзірленді және сертификаталанды.
Өндіруші: Schrack (Австрия)
Орау нұсқалары: 1 дана, 4 дана, 256 дана.
| EAN-код | 9004840266979 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 81,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 91,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 77,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,72 кг |
| Қуат шығыны | 15,60 W |
| Айналасының минимум температурасы | -30°C |
| Айналасының максимум температурасы | 55°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюс | 3 |
| Номиналды ток | 63 A |
| Түрі | Жоғары вольтты автоматты ажыратқыш |
| Сериясы | BR |
| Коммутациялық қабілет | 25 kA |
| Орындалуы | Жоғары вольтты автомат |
| Норма | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 4 дана, 256 дана |
