Автоматты ажыратқыш C40/4, 25кА — Schrack өндіреген BR сериясының төрт полюсті модульді қорғау құрылғысы, перегрузкалар мен қысқа тұйықтамалардан қорғайды.
Техникалық параметрлер:
- Номиналды ток: 40 A
- Полюстер саны: 4
- Ажыратылу сипаттамасы: C (5-10 In кезінде ұшырауыспалы ажыратылу)
- Коммутациялық қабілеттілік: 25 кА
- Түрі: Жоғары вольтті автоматты ажыратқыш
- Сериясы: BR
- Қуат шығыны: 13,70 W
Жұмыс істеу шарттары:
- Айналасындағы ортаның температура ауқымы: -30°C-тан +55°C-ке дейін
Габаритті өлшемдер және салмақ:
- Ені: 108 мм
- Биіктігі: 91 мм
- Тереңдігі: 77 мм
- Таза салмағы: 0,96 кг
Нормативтік сәйкестігі:
EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018
Орау нұсқалары: 1 шт., 3 шт., 144 шт.
EAN коды: 9004840267150
| EAN коды | 9004840267150 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 108,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 91,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 77,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,96 кг |
| Қуат шығыны | 13,70 W |
| Мин. айналасындағы ортаның температурасы | -30°C |
| Макс. айналасындағы ортаның температурасы | 55°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 4 |
| Номиналды токы | 40 A |
| Түрі | Жоғары вольтті автоматты ажыратқыш |
| Сериясы | BR |
| Коммутациялық қабілеттілігі | 25 кА |
| Орындалуы | Жоғары вольтті автомат |
| Норма | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіргені | Schrack |
| Орау | 1 шт., 3 шт., 144 шт. |
