Төрт полюсты номиналы 100A болатын автоматты ажыратқыш, номиналды коммутациялау қабілеті 15кА және толық коммутациялау қабілеті 20кА. Schrack өндіруші компаниясының BR сериясына жатады.
Техникалық сипаттамалар:
- Іске қосу сипаттамасы: C (қысқа тұйықталу тока кезінде электромагниттік шамамасы)
- Полюстер саны: 4
- Номиналды ток: 100A
- Номиналды коммутациялау қабілеті (Icn): 15kA
- Толық коммутациялау қабілеті (Icu): 20kA
- Қуат шығыны: 36,50W
- Айналасындағы ортаның температура ауқымы: -30°C-тан +55°C-ге дейін
Физикалық өлшемдер және салмақ:
- Ені (таза салмақ): 108,00мм
- Биіктігі (таза салмақ): 91,00мм
- Тереңдігі (таза салмақ): 77,00мм
- Салмақ (таза салмақ): 0,96кг
Сәйкестіктің стандарттары:
Айтылған құрылғы келесі талаптарына сәйкес әзірленді және сертификатталды:
- EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013
- EN 60947-2:2017 + A1:2020
- EN 63000:2018
Орау нұсқалары: 1 шт., 3 шт., 144 шт.
EAN коды: 9004840267198
| EAN коды | 9004840267198 |
|---|---|
| Ені (таза салмақ) | 108,00мм |
| Биіктігі (таза салмақ) | 91,00мм |
| Тереңдігі (таза салмақ) | 77,00мм |
| Салмақ (таза салмақ) | 0,96кг |
| Қуат шығыны | 36,50W |
| Айналасындағы ортаның ең төменгі температурасы | -30°C |
| Айналасындағы ортаның ең жоғары температурасы | 55°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 4 |
| Номиналды ток | 100A |
| Түрі | Жоғары вольтты автоматты ажыратқыш |
| Сериясы | BR |
| Коммутациялау қабілеті | 15kA |
| Іске асуы | Жоғары вольтты автомат |
| Норма | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 3 шт., 144 шт. |
