Электр тізбегінің перегруз және қысқа тұйықталудан сақтау үшін арнайтарнауы болатын автоматты ажыратқыш. Құрылғы айнымалы ток тізбегін коммутациялау және сақтау үшін арнайтарналған.
Техникалық параметрлер:
- Номиналды ток: 50A
- Коммутациялық қабілеті: 25kA
- Полюстілігі: 3+N (үш фаза + нейтраль)
- Сызықты сырты сипаттамасы: C (орташа пуск токты тізбектер үшін)
- Жұмыс температурасының ауқымы: -30°C-тен +55°C-қа дейін
- Қуат шығыны: 15,93W
- Өлшемдері (е×б×т): 108×91×77 мм
- Салмағы: 0,89 кг
Нормативтік сәйкестік:
Құрылғы EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.
Өндіруші: Schrack (BR сериясы)
Қол жетімді орау нұсқалары: 1 шт., 3 шт., 144 шт.
| EAN коды | 9004840267075 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 108,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 91,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 77,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,89 кг |
| Қуат шығыны | 15,93 W |
| Ең төмен температура | -30°C |
| Ең жоғары температура | 55°C |
| Сипаттамасы | C |
| Полюсі | 3+N |
| Номиналды ток | 50 A |
| Түрі | Жоғары вольтты автоматты ажыратқыш |
| Сериясы | BR |
| Коммутациялық қабілеті | 25 kA |
| Орындалуы | Жоғары вольтты автомат |
| Норма | EN 60947-2:2006 + A1:2009 + A2:2013, EN 60947-2:2017 + A1:2020, EN 63000:2018 |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 шт., 3 шт., 144 шт. |
