
Ериді ластік электрлік тізбектерді перегрузкалар мен қысқа тұйықталудан қорғау үшін арналған. Номиналды ток: 8A, номиналды кернеу: 500VAC. gG сипаттамасы перегрузкалар да, қысқа тұйықталу ток ағындарынан да қорғау қамтамасыз етеді.
Техникалық параметрлері:
- Типоөлшемі: 10x38 мм
- Орындалу түрі: Ериді ластік
- Номиналды ток: 8 A
- Номиналды кернеу: 500 VAC
- Іске қосу сипаттамасы: gG (жалпы пайдалану)
- Қуат шығыны: 1,50 W
- Диаметрі: 10,00 мм
- Ұзындығы: 38,00 мм
- Таза салмағы: 0,01 кг
- Рұқсатты температура ауқымы: -40°C ден +60°C қа дейін
- Өндіруші: Schrack
- EAN коды: 9004840518191
Орау: 1 дана, шартты орау ішінде 2880 дана.
| EAN коды | 9004840518191 |
|---|---|
| Таза биіктігі | 38,00 мм |
| Таза диаметрі | 10,00 мм |
| Таза салмағы | 0,01 кг |
| Қуат шығыны | 1,50 W |
| Ең төмен ортақ температурасы | -40°C |
| Ең жоғары ортақ температурасы | 60°C |
| Орындалуы | Ластік |
| Ластік өлшемі | 10x38 |
| Ток күші | 8 A |
| Сипаттамасы | gG |
| Аксессуарлары | Ластік |
| Номиналды кернеу | 500 VAC |
| Өндіруші | Schrack |
| Орау | 1 дана, 2880 дана |