
Балқыма ені электр тізбектерін ашамасынан және қысқа тұйықталудан қорғау үшін арналған. gG орындалуы ашамас пен қысқа тұйықталу кезінде де қорғау қамтамасыз етеді.
Техникалық параметрлері:
- Номиналды ток: 12A
- Номиналды кернеу: 500VAC
- Өлшемі: 10×38 мм
- Сипаттамасы: gG (жалпы мақсаты)
- Қуат ысырап: 1,40W
- Жұмыс температуралық ауқымы: -40°C бастап +60°C дейін
- Массасы: 0,01 кг
Предохранитель 1 немесе 10 дана орамасында берілетіні. Бөлімді ящиктерінде, аспап панельдерінде және басқа да электр құрылғыларында өткөргіш және жабдықты сенімді қорғау үшін қолданылады.
| EAN-коды | 9004840518214 |
|---|---|
| Таза биіктігі | 38,00мм |
| Таза диаметрі | 10,00мм |
| Таза массасы | 0,01кг |
| Қуат ысырап | 1,40W |
| Мин. ортасының температурасы | -40°C |
| Макс. ортасының температурасы | 60°C |
| Орындалуы | Предохранитель |
| Предохранительтің өлшемі | 10x38 |
| Тоқтың күші | 12A |
| Сипаттамасы | gG |
| Аксессуарлар | Предохранитель |
| Номиналды кернеу | 500VAC |
| Орамасы | 1 дана, 10 дана |