
Сүндіру пысықтамасы 50A, 690VAC, gG, 14x51
Артикул: ISZ14050--
960 ₸
Қоймада бар
Сүндіру пысықтамасы электр тізбегінің перегрузкасынан және қысқа тұйындалудан қорғау үшін арналған. Номиналды ток: 50A, номиналды кернеу: 690VAC. gG сипаттамасының түрі перегрузкалардан да, қысқа тұйындалу токтарынан да қорғау беріп, жылдам жұмысқа түседі.
Техникалық параметрлер:
- Корпус өлшемі: 14x51 мм
- Қуаттың шығыны: 4,90 W
- Сыртқы ортаның температура диапазоны: -40°C құрамында +60°C дейін
- Салмағы: 0,02 кг
- Өндіруші: Schrack
Предохранитель өндіріс жабдығының оймалы панельдері мен басқару щиттерінде өндіріс және басқару тізбектерін қорғау үшін пайдаланылады. Ынамды конструкциялы жылдам әрекет ететін аппарат.
| EAN-коды | 9004840518375 |
|---|---|
| Сүндіру пысықтамасының өлшемі | 14x51 |
| Номиналды ток | 50A |
| Номиналды кернеу | 690VAC |
| Сипаттамасы | gG |
| Орындалуы | Сүндіру пысықтамасы |
| Қуаттың шығыны | 4,90 W |
| Диаметрі (сүндіктің) | 14,00 мм |
| Биіктігі (сүндіктің) | 51,00 мм |
| Салмағы (сүндіктің) | 0,02 кг |
| Минималды сыртқы ортаның температурасы | -40°C |
| Максималды сыртқы ортаның температурасы | 60°C |
| Өндіруші | Schrack |
| Қаптамасы | 1 шт., 600 шт. |
| Аксессуарлар | Сүндіру пысықтамасы |